Robot kuchenny Kenwood Cooking Chef skraca czas gotowania

Roboty z serii Kenwood Chef to jedne z najbardziej wszechstronnych i mocniejszych urządzeń na rynku. Nowy Cooking Chef, dzięki zestawowi końcówek mieszających i przystawek możesz używać go jako sokowirówkę, maszynkę do mielenia, malakser do tarcia, maszynkę do lodów czy blender.

Kenwood Cookin Chef pomoże w kuchni

Robot Kenwood Chef to nie tylko sama maszyna wyposażona w końcówki mieszające (takie jak np. mieszadło K, hak do ciasta, trzepaczka, mieszadło elastyczne i uniwersalne). Każda z nich to baza, do której można podłączyć całą gamę opcjonalnych przystawek, czyniąc z robota np. sokowirówkę, maszynkę do mielenia, malakser do cięcia lub tarcia, blender, maszynkę do lodów, młynek, sito czy obieraczkę do ziemniaków. Mając jednego robota masz nieograniczoną możliwość rozbudowy, tworząc z niego jedyny w swoim rodzaju system do przygotowywania posiłków.

Gotowanie indukcyjne

Cookin Chef ma wbudowaną płytę indukcyjną. Jest to metoda energooszczędna, ponieważ energia cieplna wytwarzana jest tylko w podstawie misy. W innych metodach gotowania np. na kuchence gazowej straty ciepła wynoszą prawie 50% i wynikają między innymi z ogrzewania krawędzi bocznych naczynia. Płyta indukcyjna Kenwood Cooking Chef jest gorąca wyłącznie w trakcie gotowania lub bezpośrednio po jego zakończeniu. System gotowania oparty na indukcji jest bardzo wydajny, bezpieczny i czysty.

Do fanów nowego robota należą szefowie kuchni, m.in. Kurt Scheller, który mówi: "Cooking Chef to mała rewolucja - zarówno dla profesjonalnych szefów kuchni jaki i dla amatorów gotowania w domu. Dla szefa kuchni, bo teraz przygotowując nawet wyszukane danie, nie musi korzystać z wielu różnych urządzeń, wystarcza to jedno. Jest to możliwe dzięki wielu, rozmaitym przystawkom, z których możemy korzystać w profesjonalnym gotowaniu, od bardzo drobnego siekania, przez szybkie mielenie, mieszanie i rozdrabnianie - urządzenie to pokazuje jak wszechstronne potrafi być. Jedyne o czym muszę przy niej pamiętać - to umyć maszynę po przygotowaniu posiłku."

Cena robota: 2900 zł

Więcej: www.kenwood.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.