Dietetyk radzi - wyślij swoje pytanie!

Nie wiesz, ile kalorii ma twoje ulubione waniliowe latte? Co jeść po treningu? A może chcesz wprowadzić więcej warzyw do diety, ale nie wiesz, które wybierać? Na wszelkie pytania odpowiedzą ekspertki fitness.sport.pl! Wyślij swoje pytanie na: fitness_sport@agora.pl.

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 5 lat zajmuje się pacjentami, którzy chcieliby powrócić do wymarzonej masy ciała, kobietami w ciąży, a także osobami z cukrzycą, wysokim cholesterolem i innymi schorzeniami. Stara się uwzględnić każdą indywidualną prośbę w doborze planów dietetycznych. Specjalistka od tzw. trudnych zadań. Pomaga pacjentom chorym na nowotwory podczas chemio- i radioterapii. Autorka opracowania Żywienie w szpiczaku mnogim. Układa diety dla par, które starają się o dziecko. Dzięki temu przyszło już na świat kilkoro dzieci. Pracuje w Poradni Dietetycznej Food & Diet ( www.food-diet.pl )

Absolwentka kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywała uczestnicząc w projektach badawczych oraz praktykując w licznych szpitalach, poradniach, przychodniach i fundacjach. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłoś?cią i Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Dietetyka to przede wszystkim jej pasja. W swojej pracy pokazuje, że zdrowa dieta nie jest czym? męczącym, nieprzyjemnym, rozpatrywanym w kategoriach samych wyrzeczeń. To przede wszystkim zdrowy styl życia, który sprawia, że czujemy się zdrowo i lekko. Monika to dietetyk Healthy Lifestyle ( www.healthylifestyle.com.pl )

Absolwentka dietetyki klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dietetyk Holmes Place Hilton w Warszawie. Wykłada estetykę żywienia oraz technologię produkcji potraw. Pomaga w żywieniu kobiet ciężarnych, karmiących oraz dzieci, a także osobom o zwiększonej aktywności fizycznej. Prowadzi także konsultacje w zakresie wspomagania żywieniowego w różnych jednostkach chorobowych.

Więcej o:
Copyright © Agora SA