Ta gwiazda ma nietypowy sposób na utrzymanie szczupłej sylwetki: "Śniadania jadam tylko w weekendy"

Jedna z najbardziej znanych polskich modelek - Magdalena Frąckowiak - w jednym z wywiadów zdradziła, że ma dosyć nietypowy sposób na utrzymanie smukłej figury. Zobaczcie, co robi top modelka, by zawsze cieszyć się szczupłą sylwetką.
 

Magdalena Frąckowiak przyznała, że na co dzień nie jada śniadań - spożywa je jedynie w weekendy. Pozwala sobie wtedy na ulubioną kanapkę z tostowanego chleba żytniego z pastą z awokado i jajkiem w koszulce.

 

W tygodniu zawsze swój dzień zaczyna jedynie od szklanki ciepłej wody z sokiem z cytryny i miodem. Jeść zaczyna dopiero koło godziny 13.

 

Modelka bardzo lubi mięso wołowe i polską kuchnię. Zdradza, że ma dwie ulubione potrawy: gołąbki i mielone z ziemniakami i buraczkami.

 

Kolację zazwyczaj jada koło godziny 20 i jest to przeważnie kasza gryczana z oliwą i warzywami, duszona wołowina w indyjskim stylu lub zupa krem w marchewki, szpinaku lub brokułów.

 

Dodatkowo modelka pije duże ilości zielonej herbaty, która dodaje energii i jest źródłem przeciwutleniaczy i śpi minimum 8-9 godzin dziennie. Twierdzi, że to cały sekret jej nienagannej sylwetki!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.