To dzięki TEJ mieszance Beyonce zrzuciła wiele kilogramów!

O tym napoju zrobiło się głośno za sprawą piosenkarki Beyonce, która przyznała, że pija go regularnie, gdy czuje, że musi pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów! Jak go przygotować? Zobaczcie!

Receptura tego koktajlu z pieprzem Cayenne powstała już w 1941 roku!. Przepis stworzył Stanley Burroughs, ówczesny ekspert z dziedziny odżywiania. Stworzył on mieszankę, która miała pomagać jego pacjentom uporać się z wrzodami.

Jak go pić? Ten napój należy pić rano, najlepiej zamiast kawy, ponieważ napój wykazuje także właściwości pobudzające.

.... .

Składniki:

- woda źródlana

- cytryna

- syrop klonowy

- pieprz Cayenne

Przygotowanie:

Wlej do słoika 3/4 wody, sok wyciśnięty z jednej cytryny, wysp łyżeczkę pieprzu Cayenne oraz dodaj odrobinę syropu klonowego. Zakręć słoik, dokładnie wymieszaj delikatnie nim potrząsając i... gotowe!

Połączenie kwaśnego smaku ze słodkim i pikantnym jest nie tylko zdrowe, ale i bardzo smaczne!

Dlaczego warto pić ten napój?

Pieprz Cayenne ma działanie napędzające metabolizm, poprawia trawienie, reguluje poziom cukru we krwi oraz ciśnienie. Zawarta w nim kapsaicyna wykazuje działanie antynowotworowe - badania dowodzą, że pobudza komórki rakowe do samozniszczenia, nie uszkadzając przy tym tych zdrowych.

Sok z cytryny to bogactwo witamin, wyjątkowe właściwości antybakteryjne oraz oczyszczające nerki. W połączeniu z niskokalorycznym syropem klonowym smakuje lepiej niż bez cukru.

WIĘCEJ PORAD ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.