Odchudzający napój Angeliny Jolie. Potrzebujesz jedynie 3 składników

Imbir i czosnek to duet doskonały - odchudza i oczyszcza organizm z toksyn. Media donoszą, że dzięki specjalnej herbatce opartej na tych składnikach Angelinie Jolie udało się zrzucić aż 11 kg po urodzeniu córki! Okazuje się, że przepis przywieziony z Namibii przez aktorkę jest bardzo prosty.

Podstawowy składnik herbatki to świeże kłącze imbiru.

Imbir posiada liczne właściwości zdrowotne, m.in. pomaga w leczeniu problemów żołądkowych, łagodzi bóle menstruacyjne, usprawnia trawienie, rozgrzewa, obniża cholesterol i... wyszczupla!

Do przyrządzenia herbatki wystarczą trzy składniki:

imbir

jeden duży ząbek czosnku (lub dwa małe)

woda i sok z cytryny do smaku

Przygotowanie:

Kłącze imbiru pokroić na cienkie plasterki i zalać 2 litrami wody. Gotować przez ok. 20 minut. Pod koniec gotowania dodać czosnek i doprowadzić napar do wrzenia. Pozostawić do ostygnięcia.

Napój należy pić w ciągu dnia. Warto dodać do niego trochę soku z cytryny do smaku. Latem można wzbogacić go limonką i podawać z kostkami lodu. Najlepsze efekty przynosi wypijanie jednego litra napoju dziennie (koniecznie bez cukru!) w połączeniu z aktywnością fizyczną. Napar, oprócz właściwości odchudzających, przeciwdziała też infekcjom i wspomaga odporność organizmu.

hjvhjv kj

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ