Modelka Victoria's Secret posądzana o anoreksję. Słusznie?

Modelki Victoria's Secret wzbudzają zwykle zachwyt i kuszą swoimi apetycznymi kształtami. Ostatnio jednak jeden z "aniołków" nie przypadł do gustu Internautom - chodzi o 25-letnią Bridget Malcolm, która spotkała się ze sporą falą krytyki za nadmiernie szczupłą sylwetkę. Posądzono ją nawet o anoreksję.

Modelki muszą często mierzyć się z różnymi komentarzami na temat swojego wyglądu. Niemal codziennie ktoś je ocenia - na castingach, pokazach, fotografiach i portalach społecznościowych. Jak bardzo surowe mogą być owe oceny przekonała się niedawno Bridget Malcolm - jedna z modelek Victoria's Secret, której zarzucono, że jest anorektyczką i promuje niezdrowy styl życia.

hnkhnk instagram.com/bridgetmalcolm/ instagram.com/bridgetmalcolm/

Internauci zaatakowali Bridget na jej prywatnym profilu na Instagramie, komentując selfie, na których modelka chwali się swoją sylwetką.

Rozgorzała dyskusja na temat anoreksji u modelek oraz ryzykownych diet, które stosują. Czy jednak modelka wygląda na osobę dotkniętą zaburzeniami odżywiania?

ffdffd instagram.com/bridgetmalcolm/ instagram.com/bridgetmalcolm/

Bridget ma szczupłe, ale wyrzeźbione i jędrne ciało, a taki ABS na pewno nie jest efektem głodówki.

hh instagram.com/bridgetmalcolm/ instagram.com/bridgetmalcolm/

Zirytowana modelka zdecydowała się odpowiedzieć na nieprzychylne komentarze:

"Czy możemy powiedzieć wreszcie STOP zawstydzaniu szczupłych osób? Nie jestem anorektyczką! Bardzo długo i ciężko pracowałam na to jak wyglądam i jestem dumna ze swojego ciała. Może nie mam krągłych kształtów, ale czuje się pełnoprawną kobietą. W pełni siebie akceptuję i uważam, że każda kobieta ma prawo wyglądać jak chce. Spójrzcie w głąb siebie i zapytajcie dlaczego czujecie potrzebę wyszydzania obcych ludzi."

nkinki instagram.com/bridgetmalcolm/ instagram.com/bridgetmalcolm/

ee instagram.com/bridgetmalcolm/ instagram.com/bridgetmalcolm/

dfdf instagram.com/bridgetmalcolm/ instagram.com/bridgetmalcolm/

Bridget dużo pracuje nad swoją sylwetką, regularnie ćwiczy i dba o to co kładzie na talerz. Jej profil na Instagramie z pewnością nie promuje niezdrowego stylu życia. Znajdujemy na nich zdjęcia z treningów oraz przegląd dietetycznych, ale zdrowych i zbilansowanych posiłków. Modelka przekonuje, że można być szczupłym, ale silnym i zdrowym. W kształtowaniu sylwetki pomagają jej trening aerobowy oraz boks.

dd instagram.com/bridgetmalcolm/ instagram.com/bridgetmalcolm/

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII - TUTAJ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.