Ćwiczenie, dzięki któremu Halle Berry jest szczupła i umięśniona

Halle Berry od zawsze zachwyca perfekcyjną figurą i wyjątkową urodą. Świetnie wyrzeźbione ciało aktorki to oczywiście efekt zdrowej diety, regularnych ćwiczeń oraz idealnych genów.
 

W ostatnim czasie popularność zdobyła jej seria na Instagramie, którą nazywa "Fitness Friday". To autorski program, który gwiazda taguje hashtagiem #FitnessFridays. Jak nazwa wskazuje ma to związek z dniem tygodnia, a dokładnie z piątkiem. Co tydzień aktorka motywuje innych do próbowania różnych aktywności fizycznych.

Idealna figura, talia osy i ani jednej zmarszczki. Aż ciężko uwierzyć, że Halle Berry ma już 51 lat

Do niedawna była skupiona na sztukach walki i jodze. Tym razem zaczęła używać gum oporowych. Na swoim Instagramie, pod zdjęciem, napisała:

To #FitnessFriday dopasujmy oporujące BANDY! Bardzo lubię pracować z tymi bardzo niedrogimi przyrządami, ponieważ wymagają użycia mojej własnej masy ciała. Chcę budować siłę, pozostając smukłą i szczupła. Nigdy nie chciałam się zanadto rozbudować, więc rzadko używam tradycyjnych ciężarów. Gumy są tak podręczne, że ??pozwalają mi ćwiczyć gdziekolwiek się znajduję. Mogę pracować w mojej przyczepie podczas nagrań, w moim biurze, na wakacjach w pokoju hotelowym, na plaży, w moim salonie lub w dowolnym miejscu, w którym się znajduję. Jeśli twoim celem jest zbudowanie większej masy mięśniowej, gumy oporujące mają różną wytrzymałość. Możesz więc utrudnić ćwiczenie zwiększając opór, jeśli chcesz nadal używać własnej masy ciała. 

Nam to ćwiczenie zdecydowanie przypadło do gustu i postanowiłyśmy wypróbować! 

Powód, dla którego powinieneś przestać robić brzuszki. Opinia eksperta