Bikini Body Guide. Plan Kayli Itsines na fit sylwetkę

Trenerka Kayla Itsines jest autorką programu treningowego Bikini Body Guide, dzięki któremu tysiące kobiet na całym świecie zyskało wymarzoną sylwetkę. To skompleksowany zestaw ćwiczeń, dzięki któremu zyskasz szczupłą sylwetkę, jędrne i uniesione pośladki oraz płaski brzuch!

E-book Bikini Body Guide

Australijska trenerka Kayla Itsines postanowiła wydać poradnik, ponieważ zdała sobie sprawę, jak wiele kobiet poszukuje pełnego planu treningowego w Internecie. Kayla Itsines słucha swoich użytkowniczek, czyta komentarze i stara się na nie odpowiadać tworząc treningi skierowane na poszczególne problemy kobiet. Doświadczenia z pracy z kobietami sprawiły, że Kayla stworzyła poradnik Bikini Body Guide.

Do wykonania treningu Kayli potrzebnych jest kilka akcesoriów do ćwiczeń. Będą to m.in. skakanka, kettlebells, hantle, ławeczka i piankowy roller. Trening bikini body Kayli składa się z takich ćwiczeń, jak wyskoki, pompki, brzuszki, wspinaczka górska. Te ćwiczenia powtarzane są w obwodach.

.. www.instagram.com/kayla_itsines

Poradnik Kayli Itsines 

Zainteresowanie bikini body Kayli było tak duże, że trenerka wpadła na pomysł ebooków z treningami. Możemy korzystać z poniższych propozycji:

1. Kayla Itsines Diet H.E.L.P Nutrition Guide, czyli 2 tygodniowy plan posiłków, na który składają się produkty spalające tłuszcz

2. Bikini Body Workout, czyli 3 miesięczny plan treningowy, składający się z półgodzinnych treningów, które należy wykonywać codziennie

3. Bikini Body Bundle, który składa się z obu powyższych programów.

Kayla Itsines - skuteczny trening

Kayla radzi, żeby trening był wykonywany w tempie, bez długich przerw między ćwiczeniami i seriami. Należy uważać tylko na to, żeby robić ćwiczenia dobrze technicznie, utrzymując jednocześnie tempo.

Ulubiony rodzaj treningu Kayli to trening interwałowy, który Kayla wykonuje w proporcji 30:30, czyli 30 sekund ćwiczeń i 30 sekund odpoczynku. Według Kayli należy utrzymywać intensywność ćwiczeń. To mała wskazówka, ale bardzo potrzebna, jeśli pragnie się wyrzeźbić ciało. Kayla radzi, by skoncentrować się na treningu, robić małe przerwy między ćwiczeniami i przestać chodzić po siłowni oraz korzystać z telefonu.

.. .

Kayla Itsines - jej sposób na dietę odchudzającą

Według Kayli sam trening Bikini Body Guide nie ukształtuje sylwetki. Równie ważna jest dieta. Nie polega ona na głodówce lub ograniczaniu spożywanych produktów, ale zdrowym jedzeniu. Kayla stawia na zdrowe zamienniki tuczących produktów. Zamiast np. lodów, poleca jogurt grecki z jagodami. Jednym z jej ulubionych dań jest kurczak lub indyk z komosą ryżową i warzywami. Dieta Kayli polega głównie na przyspieszaniu metabolizmu.

Połączenie całego planu treningowego Bikini Body Guide ze zdrową dietą sprawia, że niemal wszystkie podopieczne Kayli Itsines osiągają sukces i wymarzoną fit figurę. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.