W ostatnim czasie schudła 15 kg. Figura Sylwii to efekt ciężkiej pracy

Sylwia Nowak to jedna z ambasadorek Myfitness.pl. W ostatnim czasie schudła 15 kg. Jej metamorfoza to efekt ciężkiej pracy - regularnych treningów i zdrowej diety.

Wielu z was pewnie pamięta zdjęcie, które Sylwia jakiś czas temu zamieściła na swoim Facebooku. Jak sama napisała była na nim grubsza o 15 kilogramów! Teraz gwiazda wygląda powalająco, a takiej sylwetki pozazdrościć jej mogą wszystkie koleżanki z branży.

Odpoczynek od treningu? Nie dla niej! Na jej Instagramie poza seksi zdjęciami w kostiumach kąpielowych możemy zobaczyć też te w rzeczach sportowych.Odpoczynek od treningu? Nie dla niej! Na jej Instagramie poza seksi zdjęciami w kostiumach kąpielowych możemy zobaczyć też te w rzeczach sportowych. www.instagram.com/sylwianowaq

Coraz częściej na Instagramie gwiazdy widzimy zdjęcia mocno eksponujące brzuch. I wcale nas to nie dziwi! Wystarczy tylko na niego spojrzeć.

Boks rzeźbi sylwetkę, wzmacnia mięśnie i ujędrniaBoks rzeźbi sylwetkę, wzmacnia mięśnie i ujędrnia Daniel Koper

Piosenkarka jako jedna z pierwszych do swoich treningów wprowadziła trening boksu. Jak sama nam kiedyś powiedziała ta forma aktywności fizycznej jest świetnym spalaczem tłuszczu i doskonale rzeźbi sylwetkę.

Sylwia na najnowszych zdjęciach na Instagramie wygląda powalająco. Gwiazda może pochwalić się zarysowanymi mięśniami brzucha i smukłą sylwetką. Ciężka praca popłaca! Brawo!Sylwia na najnowszych zdjęciach na Instagramie wygląda powalająco. Gwiazda może pochwalić się zarysowanymi mięśniami brzucha i smukłą sylwetką. Ciężka praca popłaca! Brawo! www.instagram.com/sylwianowaq

Sylwia znana jest też z tego, że uwielbia biegać. Często możemy spotkać ją na biegach organizowanych na warszawskich ulicach. Dodajmy, że regularne bieganie również pozwala zachować świetną formę i kondycję. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda powalająco. Może pochwalić się zarysowanymi mięśniami brzucha i smukłą sylwetką. Ciężka praca popłaca! Brawo! Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wyglądała metamorfoza Sylwii, to koniecznie obejrzyjcie wideo. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.