Agnieszka Szulim. Dieta i trening gwiazdy

Agnieszka Szulim uznawana jest za najseksowniejszą dziennikarkę w Polsce. Żeby jednak zasłużyć na taki tytuł musiała trochę się napracować. Zobacz, jak zmieniła się Agnieszka oraz co robi, żeby być w ciągłej formie,

Agnieszka SzulimAgnieszka Szulim plotek.pl

plotek.pl

Agnieszka Szulim postanowiła bardziej zadbać o swój wygląd i zdrowie. Oprócz zmiany fryzury i kilku operacji plastycznych, o których mówi otwarcie - zmieniła swoje nawyki żywieniowe oraz pokochała sport.

 

Szulim w pół roku schudła aż 10 kilogramów. Przyczyniła się do tego specjalna dieta i zestaw ćwiczeń. Agnieszka wykonała badania genetyczne na nietolerancję pokarmową i teraz odżywia się według określonych przez dietetyka zasad. Nie może spożywać mięsa i stosuje się do tego zalecenia już 5 lat. Jedzenie mięsa zastępuje dużą ilością węglowodanów, które jej organizm świetnie toleruje.

- Zdrowo się odżywiam i jest to dla mnie wyznacznik dbania o siebie. Wiem, że to bardzo dużo daje. Oczywiście, są okresy w życiu, kiedy sobie pofolguję np. podczas trzech miesięcy wakacji - mówi Agnieszka.

 
 

Aktualnie Agnieszka stosuje tak zwaną "dietę pudełkową".

- Bardzo mi to pomaga. Dostaję codziennie rano pięć pudełeczek z pysznym, zdrowym i świeżym jedzeniem. Teraz potrafię docenić, jak dobrze można się czuć, kiedy ciało jest najedzone, ale nie przejedzone. Dla mnie kartoniki to idealne wyjście - wyznaje Agnieszka.

 

Szulim postanowiła również postawić na sport. To dzięki wysiłkowi fizycznemu jej sylwetka jest zgrabna, elastyczna i jędrna. Celebrytka chodzi na siłownię oraz uczęszcza na zajęcia fitness np. z Ewą Chodakowską, z którą też przygotowała specjalny trening w parze dla jednego z magazynów.

agnieszka szulimagnieszka szulim party.pl party.pl

agnieszka szulimagnieszka szulim instagram.com instagram.com

- Bardzo lubię pilates. Kiedy tylko mam czas, pędzę na ćwiczenia. Ta forma aktywności pozwala oczyścić głowę oraz buduje świadomość ciała. Lubię spinning, koniecznie do dobrej muzyki. Dużo jeżdżę na rowerze. Wiosną i latem mój samochód stoi w garażu. Nie lubię biegać. Wydaje mi się, że nigdy się do niego nie przekonam, ale kto wie, może niejeden maraton przede mną - mówi Szulim.

agnieszka szulimagnieszka szulim party.pl party.pl

Więcej  historii znajdziesz  TU

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.