10 najbardziej spektakularnych metamorfoz gwiazd Hollywood [GALERIA]

Gwiazdy są w stanie zrobić wiele dla wymarzonej roli w filmie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciało stanowi dla nich narzędzie pracy, jednak patrząc na niektóre metamorfozy, zastanawiamy się, czy aby na pewno jest to zdrowe... Całe szczęście, mają oni do dyspozycji sztab specjalistów, którzy pomagają im z powrotem wrócić do formy.

1. Chris Hemsworth

ff au.lifestyle.yahoo.com au.lifestyle.yahoo.com

Aktor przygotowując się do roli w filmie "W samym sercu morza" zredukował spożycie kalorii do 500 dziennie i dużo trenował.

2. Matthew McConaughey

ll au.lifestyle.yahoo.com au.lifestyle.yahoo.com

Stracił 19 kg, żeby zagrać chorego na AIDS Rona Woodroofa, bohatera filmu "Witaj w klubie". Aktor wspomina, że będąc na diecie jadał głównie ryby i budyń z tapioki, jednak najbardziej uciążliwy okazał się zakaz przebywania na słońcu (Matthew musiał "zadbać" o swoją bladość).

3. Jared Leto

ff au.lifestyle.yahoo.com au.lifestyle.yahoo.com

Aktor udowodnił, że stać go na ekstremalne przemiany. Do roli potrafi nie tylko przybrać na wadze, ale też drastycznie ograniczyć ilość spożywanych kalorii.

4. Natalie Portman

ff au.lifestyle.yahoo.com au.lifestyle.yahoo.com

Mimo tego, że Natalie jest bardzo szczupła, musiała jeszcze zrzucić dodatkowe 9 kg do roli w filmie "Czarny łabędź".

5. 50 Cent

hh au.lifestyle.yahoo.com

Znany raper podszedł bardzo poważnie do roli chorego na raka piłkarza i schudł ponad 25 kg. Przestrzegał diety płynnej i chodził 3 godziny dziennie na bieżni.

6. Renee Zellweger

ukhhukukhhuk au.lifestyle.yahoo.com au.lifestyle.yahoo.com

Niekwestionowana królowa metamorfoz. Jadła dziennie 4000 kalorii, żeby przytyć do roli w "Pamiętniku Bridget Jones", a po zakończeniu zdjęć błyskawicznie wróciła do rozmiaru zero.

7. Charlize Theron

jj www.mirror.co.uk mirror.co.uk

Seksownej Charlize nie są straszne ekstremalne metamorfozy.

8. Mila Kunis

jj mirror.co.uk mirror.co.uk

To kolejna gwiazda, która musiała specjalnie przygotowywać się do roli w "Czarnym łabędziu". Wyczerpujące treningi były wpisane w jej codzienny grafik.

9. Tom Hanks

jj mirror.co.uk mirror.co.uk

Do roli w "Cast Away - poza światem" aktor musiał zdecydować się na znaczną utratę masy ciała, by wyglądać wiarygodnie jako rozbitek.

10. Hilary Swank

jj mirror.co.uk mirror.co.uk

Aktorka przygotowując się do roli w  "Za wszelką cenę" musiała przytyć 8 kg. Swank nie wspomina zbyt dobrze tego okresu, ponieważ musiała cały czas jeść, nawet gdy nie była głodna.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Quebo spał z zamalowanymi tatuażami? Natalia Szroeder o jego metamorfozie

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.