Trzy proste triki, które pozwolą ci schudnąć szybciej

Najlepsza recepta na odchudzanie to połączenie zdroworozsądkowej diety z odpowiednią aktywnością fizyczną. Ale są też inne, sprawdzone sposoby, które zastosowane wraz z ćwiczeniami i dietą, potrafią zdziałać cuda.

Co to takiego? Picie herbaty, relaks i zapiski. 1. Postaw na jasne herbaty Badania naukowe dowiodły, że picie zielonej lub białej herbaty sprzyja spalaniu tłuszczu. Biała herbata jest w tym bezkonkurencyjna! Gdzie leży sekret? Biała herbata jest najmniej przetworzona, dzięki czemu zawiera największa ilość substancji zwalczających nagromadzony w komórkach tłuszcz. Ile trzeba jej pić? Tyle, aby do organizmu trafiło 625 mg katechin i trochę kofeiny, czyli 7 filiżanek dziennie.

2. Zwolnij Dwa fatalne przyzwyczajenia aż trzykrotnie zwiększają ryzyko nadwagi i otyłości: szybkie jedzenie i najadanie się do syta. Zacznij więc jeść wolniej i kończ posiłek, gdy poczujesz, że jesteś w 80% "pełny".

3. Notuj Prowadzenie dziennika żywieniowego aż dwukrotnie zwiększa szansę na sukces kuracji odchudzającej. Zapisywanie wszystkiego, co się zjadło sprawia, że większą wagę przywiązuje się zarówno do ilości jak i jakości jedzenia. A to musi zaprocentować zdrowszą dietą i redukcją masy ciała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.