18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Bidon, termos i kubek termiczny - prosty sposób na nawodnienie podczas ćwiczeń

Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości płynów podczas treningu to podstawa. Dzięki tym przydatnym akcesoriom, wodę czy ulubioną herbatę będziesz mogła mieć zawsze przy sobie!

Bidon

Woda to coś, z czym praktycznie nie powinnaś się rozstawać. Trudno wyobrazić sobie bez niej codzienne funkcjonowanie, a tym bardziej trening, bo wtedy potrzebujesz jej najbardziej. Jednak w dzisiejszych czasach, kiedy większość z nas chce być eko, powoli rezygnujemy z plastikowych butelek. Na szczęście do akcji wkracza wygodny bidon, który na szczęście nadaje się do wielokrotnego użytku. Szczególnie popularne i modne stały się również butelki z filtrem. Wystarczy nalać do nich wody z kranu i gotowe! Co ważne, jeden filtr wystarcza nawet na 3 miesiące! Bidon jest lekki, poręczny i szczelny - nie musisz martwić się tym, że zaleje ci torbę.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Termos

Marzy ci się ciepła herbata, ale jesteś poza domem i nie masz jak jej przyrządzić? To idealny moment, aby zaopatrzyć się w poręczny termos! Dzięki niemu będziesz mogła ją mieć zawsze pod ręką. Zimą będzie jak znalazł, zwłaszcza, jeśli temperatura cały czas utrzymuje się poniżej zera. Pamiętaj, że dobrej jakości termos zapewni ci gorący napój nawet po kilku godzinach od zaparzenia, a to wszystko dzięki podwójnej ściance izolowanej próżniowo. Ten niezwykle przydatny gadżet dostępny jest w różnych rozmiarach, a co za tym idzie, może zmieścić od 0,3L płynów do 1L!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Kubek termiczny

Jeśli termos nie jest dla ciebie odpowiedni, mamy dla ciebie świetną alternatywę dokładnie o takim samym działaniu - kubek termiczny! Doskonale chronią herbatę czy kawę przed spadkiem temperatury. Dostępne w sklepach modele w większości wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej ze środkiem z tworzywa sztucznego. Szczelność zapewnia im uszczelka, dlatego bez obaw możesz w łatwy sposób napić się ciepłego napoju prosto z kubka.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej akcesoriów idealnych do napojów na wynos znajdziesz poniżej!

Więcej o: