Książę William powiedział jaki jest ulubiony fast food księżnej Kate. Rodzina Królewska wie?

Rodzina Królewska musi przestrzegać rygorystycznych zasad, także w kwestii żywienia. Tym bardziej może dziwić fakt, że księżna Kate Middleton czasem pozwala sobie na fast foody. Co zawsze wybiera?

Kate Middleton je fast foody?!

Meghan Markle po ślubie ma restrykcyjną dietę narzuconą przez rodzinę królewską. Czego księżna nie może jeść?

Księżna Kate Middleton może pochwalić się naprawdę zjawiskową sylwetką. Żona księcia Williama jest bardzo świadoma tego, co znajduje się na jej talerzu. Jej nawyki żywieniowe są bardzo zdrowe, dlatego dziwić może fakt, że czasem pozwala sobie na odstępstwa od diety. Cała rodzina królewska musi przestrzegać rygorystycznych zasad w kwestii ubioru, a także jedzenia. Nie mogą sobie pozwolić na owoce może czy produkty, które na przykład powodują nieświeży oddech czy wzdęcia. 

Podczas wizyty księcia Williama w Japan House London, gdzie spotkał się szefem kuchni japońskiego pochodzenia, prowadzącym restaurację Akira w centrum Kensington wyznał kulinarny grzeszek swojej żony. 

 

Jak już się pewnie domyślacie, nawet w kwestii fast foodów, Kate Middleton wybiera najzdrowszą opcję, czyli sushi. Książe William zachwycał się nad potrawami przygotowanymi przez szefa kuchni japońskiej restauracji i powiedział: 

Bardzo imponujące. Dziękuję ci, naprawdę. Moja żona i ja uwielbiamy sushi. Musimy się tu wybrać na lunch, kiedy nie będzie nikogo innego – skomentował zachwycony William.

Jak widać takie małe odstępstwo od diety nie szkodzi księżnej Kate. Podejrzewamy jednak, że przygotowane sushi nie może zawierać surowej ryby. 

Trening Kate Middleton 

Księżna Kate Middleton niedawno po raz trzeci została mamą, a już kilka tygodni po porodzie wyglądała tak, jakby nigdy nie urodziła dziecka. To zasługa aktywności fizycznej, która towarzyszy jej od zawsze. Kate Middleton uwielbia grać w tenisa, pływać, a także jeździć na nartach. według magazynu "Ok!" Kate poświęca codziennie 15 minut na kilka ulubionych ćwiczeń. 

 

Kourtney Kardashian ma 155 cm wzrostu, ale ile waży? Gwiazda w końcu odpowiedziała

Sposób Jennifer Lopez na umięśnione ciało? To nie dieta, a specjalny trening

Kim Kardashian poszła na studia. Wybrała ciężki kierunek, a Kanye West jest zachwycony

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.