Zdrowy zamiennik posiłku w diecie. Proteinowa czekolada od I love sweet

Dzięki zamiłowaniu do słodyczy oraz zdrowego stylu życia, I Love Sweet zamarzyło stworzyć zdrowy produkt, który nie tylko zaspokoi ochotę na słodycze, nie zagrażając naszej sylwetce, ale w każdej chwili mógłby stanowić zamiennik posiłku w diecie białkowo-tłuszczowej. Tak właśnie powstała wyjątkowa proteinowa czekolada od I Love Sweet.

Przechodząc na dietę bardzo ciężko zrezygnować nam ze starych nawyków i zrezygnować z jedzenia słodyczy. Tradycyjne słodycze to zabójstwo nie tylko naszej sylwetki ale również dla zdrowia. 

Co by było, gdyby jednak staniała czekolada, z której nie muszą rezygnować nawet osoby na diecie? Mamy dobrą wiadomość! Na czekoladę proteinową od I Love Sweet pozwolić sobie mogą osoby na diecie oraz wszystkie fit freaki. Jest nie tylko pyszna, ale przede wszystkim stworzona została z naturalnych i zdrowych składników.

i love sweeti love sweet informacja prasowa

Czekolada ta osiąga intensywny i niepowtarzalny charakter dzięki dopracowanym w szczegółach recepturom. Składniki, z których korzysta przy produkcji marka I Love Sweet są zawsze dostarczane przez tego samego producenta, co za tym idzie smak czekolady jest niezmiennie taki sam. Przy produkcji czekolady wykorzystuje się najczystszy izolat biała serwatki (WPI) uzyskiwanego metodą CFM -mikro filtracji przepływu krzyżowego, który naprawdę nie zawiera laktozy, tłuszczu trans ani dodatku cukru.

Zalety produktu: 

  • Wysoka zawartość białka (WPI)26g -32g
  • 5,4g BCCA*
  • Bez dodatku 
  • Bez laktozy
  • Bez glutenu**
  • Nisko węglowodanowe
  • Wykonane na bazie oleju kokosowego


*może zawierać śladowe ilość glutenu 
**nie dotyczy czekolady towarzyskiej wegańskiej 

i love sweeti love sweet informacja prasowa

Zobacz więcej na: ilovesweet.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.