Jadłam codziennie TEN jeden suplement i schudłam

Przez dwa tygodnie postanowiłam jeść codziennie suplement wspomagający odchudzanie. Chciałam przetestować działanie na sobie i ocenić efekty. Na rynku dostępnych jest wiele suplementów, czy spalaczy obiecujących szybkie efekty. Jak sprawdził się ten, który ja wybrałam?

Na test spalacza wybrałam taki, który według mnie miał dobry skład. Wybrałam suplement składający się z naturalnych składników wspomagających metabolizm.

Według producenta:

"Fire Shot Professional Line to zaawansowana formuła termogeniczna, której zadaniem jest poprawa metabolizmu, co jest związane ze zwiększonym wykorzystaniem tkanki tłuszczowej w procesach pozyskania energii. Wzbogacenie preparatu o naturalne substancje aktywne i najważniejsze witaminy czyni Fire Shot niezwykle mocny, skutecznym i efektywnym spalaczem tłuszczu."

Stosowałam ten spalacz tłuszczu przez 2 tygodnieStosowałam ten spalacz tłuszczu przez 2 tygodnie Karolina Brzuszczyńska

Składniki, które znajdują się w tym suplemencie to:

  • L-karnityna - wspomaga produkcję energii poprzez transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie są przetwarzane w energię, co podnosi zdolności wysiłkowe organizmu i pozwala na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – pomaga w kontrolowaniu wagi, poprawia ogólną sprawność fizyczną, zwiększa beztłuszczową masę mięśniową.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty – bogata w EGCG, wspomaga odchudzanie, zapewnia ochronę tkanek przed procesem utleniania, pozwala utrzymać odpowiedni poziom glukozy we krwi.
  • Kofeina – stymuluje aktywność fizyczną i umysłową, poprawia koncentrację.
  • Ekstrakt z garcinia cambogia - zmniejsza apetyt i poziom całkowitego cholesterolu, pomaga w zmniejszeniu otłuszczenia organizmu, blokuje procesy przekształcania węglowodanów w tłuszcze.
  • Pieprz cayenne – zawiera kapsaicynę, wspomaga procesy termogenezy, przyczynia się do redukcji wagi, tłumi apetyt.
  • Ekstrakt z pieprzu czarnego – wzmaga wydzielanie wydzielanie soków trawiennych, reguluje pracę przewodu pokarmowego, wspomaga proces lipozy i zwiększa termogenezę, pozytywnie oddziałuje na wydolność fizyczną i psychiczną.
  • Chrom - pozwala utrzymać prawidłowy metabolizm makroskładników pokarmowych, uczestniczy w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Dawkowanie suplementu:

Spalacz stosowałam w dni nietreningowe codziennie rano. Natomiast w dni treningowe tuż przed treningiem. Za każdym razem po spożyciu kapsułek odczuwałam delikatne pobudzenie porównywalne do tego, które towarzyszy mi na codzień po wypiciu kawy. Dzięki temu miałam znacznie więcej energii podczas treningu. 

Moja dieta w trakcie testów

W trakcie testowania suplementu trzymałam się mojej diety. Codziennie jadłam 4 posiłki dziennie o łącznej podaży kalorycznej 1900, co dawało mi ujemny bilans kaloryczny. 

Jak oceniam efekty?

Stosowałam ten suplement przez 2 tygodnieStosowałam ten suplement przez 2 tygodnie Karolina Brzuszczyńska

W ciągu dwóch tygodni schudłam ok 2 kilogramów. Jednak największą różnicę zauważyłam w lustrze i obwodach mojego ciała. Myślę, że 2 kilogramów ciągu 2 tygodni to wynik optymalny i zdrowy w procesie redukcji. Z pewnością główną przyczyną utraty wagi jest moja dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Jednak muszę przyznać, że bardzo dobrze czułam się w trakcie suplementacji i myślę, że spalacz w pewnym stopniu mógł się przyczynić do efektów. Przede wszystkim czułam, że mam więcej energii i siły, aby wykonać trening, co miało dla mnie ogromne znaczenie. dodatkowo niepodważalnym plusem jest fakt, że spalacz tłuszczu posiada naturalne składniki i jest bezpieczny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.