Koktajl na płaski brzuch i piękną cerę

Zielone koktajle? Odstaw je na bok! Teraz nadeszła pora na koktajl, który jest skarbnicą witaminy C! To prawdziwa bomba antyoksydacyjna, której wielką fanką jest Ewa Chodakowska. Spróbuj go i ciesz się promienną cerą, płaskim brzuchem i mnóstwem pozytywnej energii!

Witamina C to niezbędny składnik do prawidłowego rozwoju naszego organizmu. Odpowiada za prawidłową przemianę materii. Dodatkowo, jako przeciwutleniacz spowalnia starzenie się komórek. Nasza propozycja na koktajl to potężna dawka tej witaminy.  Pijąc go regularnie poprawisz swoje samopoczucie, polepszy się kondycja Twojej skóry, wspomożesz swój metabolizm oraz zapobiegniesz przeziębieniom. 

Składniki:

  • jogurt naturalny - pół szklanki
  • garść jagód
  • garść czerwonych porzeczek
  • jeżyny

Przygotowanie:
Koktajl możesz przygotować w wersji warstwowej, jak również jednolitej. My wybraliśmy pierwszy wariant. Na dno wlej jogurt naturalny. Następnie zblenduj jagody i porzeczki w osobnych kubkach. Drugą warstwę stanowią jagody, a trzecią czerwone porzeczki. Na samej górze połóż jeszcze jeżyny oraz czerwoną porzeczkę. Całość jest fenomenalną formą owocowej dawki witamin.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.