Jedna łyżeczka tej kawy zastąpi Ci 5 filiżanek. Najmocniejsza kawa na świecie

Angel's Touch - To unikalna kawa stworzona przez firmę Golden Bow Solutions kierowana do sportowców oraz osób potrzebujących mocnego pobudzenia przy wzmożonej aktywności psychofizycznej.

Jest to doskonała propozycja dla sportowców potrzebujących energii podczas treningu. Ten produkt jest idealnym, naturalnym substytutem dla chemicznych suplementów przed-treningowych. Bardzo wysoka zawartość kofeiny z pewnością przełoży się na zwiększoną aktywność w ciągu dnia bądź na treningu, a w konsekwencji na sylwetkę!

Co wyróżnia kawę Angel’s Touch?

1.    Duża zawartość kofeiny

Przede wszystkim ogromna zawartość kofeiny – żadna inna kawa nie jest w stanie jej dorównać. Jedna filiżanka kawy (160ml/ 1 porcja 5g) to odpowiednik:

- 3 puszek napoju energetycznego

- 5 filiżanek tradycyjnej kawy

- 8 puszek napoju typu cola

 

2.    Smak oraz rodzaj kawy

Producenci oferują nam 7 pysznych smaków, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie, a oferta cały czas się powiększa!  Na stronie możemy znaleźć kawę w wybranym wariancie smakowym:  Karmel, Creme Brulee, Czekolada-Wiśnia, Advocaat, Wanilia, Naturalna, Orzech. Dodatkowo możemy wybrać sobie sposób mielenia(ziarnista/mielona/rozpuszczalna) – warto zaznaczyć, iż oferowana kawa (mielona/ziarnista) to 100% ARABICA!

 

3.    Oryginalny design:

Czarne, matowe pudełka z elementami złota… Producenci zadbali o najwyższej jakości opakowanie, a wygląd graficzny z pewnością przykuje uwagę nawet najbardziej wymagających klientów.

Produkt można nabyć na razie jedynie w internetowym sklepie znajdującym się pod adresem www.goldenbow.pl.

Kod rabatowy -10%: MyFitness