3 produkty, które pomagają mi ograniczyć ilość spożywanych kalorii oraz pobudzić metabolizm podczas redukcji

Dieta redukcyjna, zwana potocznie redukcją, ukierunkowana jest nie tylko pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, ale także uwydatnienie swoich mięśni. Okazuje się, że bardzo często postrzegana jest przez osoby jako mordercza głodówka, którą absolutnie być nie powinna. Proces ten jest długotrwały i opiera się przede wszystkim na manipulacji własnym metabolizmem oraz przestrzeganiu pewnych zasad. Podstawą diety redukcyjnej jest określenie własnego zapotrzebowania kalorycznego, oraz odjęcie od niego od 200 do 500 kalorii, tak by bilans kaloryczny był ujemny. W taki sposób, nasz organizm będzie mógł uzupełnić braki dostarczanej energii, spalając tkankę tłuszczową, której chcemy się pozbyć.

Wiele kobiet chcących zrzucić zbędną tkankę tłuszczową zastanawia się, w jaki sposób może ograniczyć ilość spożywanych kalorii, jednocześnie nie rezygnując z drobnych jedzeniowych przyjemności. Podzielę się z Wami, w jaki sposób ja radzę sobie z ilością spożywanych kalorii, będąc na redukcji.

Sposób nr 1: Zielony koktajl z odżywką białkową na przekąskę.

Za co lubię takie smoothie? Za to, że przygotowanie jest banalnie proste, a wartość odżywcza w nim zawarta jest nie do przecenienia. Jednak kluczowym składnikiem jest tu odżywka białkowa, która sprawia, że moje smoothie jest bardziej konkretnie, redukuje łaknienie i daje uczucie sytości.

3 produkty, które pomagają mi ograniczyć ilość spożywanych kalorii3 produkty, które pomagają mi ograniczyć ilość spożywanych kalorii Materiały partnera Materiały partnera

Sposób nr 2: Wykorzystywanie syropów zero w moich posiłkach.

Prawie każda z nas, tak samo ja, uwielbiam smak słodki. Nie wyobrażam sobie dnia lub posiłku po treningu bez omleta z owocami. Dzięki syropom zero udaje mi się zaoszczędzić sporo kalorii, gdyż omlet polany takim słodkim syropem, np. o smaku karmelu, nie wymaga dodania innych słodzików. Kalorie utrzymane są w ryzach, a moja ochota na słodycze zaspokojona.

3 produkty, które pomagają mi ograniczyć ilość3 produkty, które pomagają mi ograniczyć ilość Materiały partnera Materiały partnera

Sposób nr 3: Suplementy podkręcające metabolizm.

Podczas odchudzania nasz metabolizm ulega wyhamowaniu. Jest to reakcja adaptacyjna organizmu do sytuacji, w której znajduje się nasz organizm. Podkręcenie metabolizmu jest najważniejszym elementem przy redukcji tkanki tłuszczowej. Im więcej energii potrzebujemy w trakcie dnia, tym szybciej organizm sięga po zapasy tkanki tłuszczowej. Tu z pomocą przychodzą suplementy, które dzięki swoim składnikom podkręcą nasz metabolizm i ułatwią redukcję zbędnych kilogramów.

3 produkty, które pomagają mi ograniczyć ilość3 produkty, które pomagają mi ograniczyć ilość Materiały partnera Materiały partnera

Zobacz więcej produktów, które ułatwią Ci wytrwanie w diecie redukcyjnej:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.