Co znajdziemy we wrześniowym pudełku Fitlovebox?

To pudełko pokochały już gwiazdy i dziewczyny, które stawiają na zdrowe odżywianie! Gotowe na kolejną porcję pysznych, naturalnych produktów? Zobaczcie, co w tym miesiącu znajdziecie w pudełku!

 1. Krążki jabłkowe

.. www.fitlovebox.pl

 Chipsy z suszonych jabłek bez skórki powstają w wyniku wielogodzinnego procesu suszenia krążków jabłek strumieniem ciepłego powietrza. Produkty są w 100 % naturalne. Metoda produkcji zapewnia im zachowanie prawdziwego smaku i koloru bez dodatku konserwantów, substancji wzmacniających smak i zapach, bez dodatku tłuszczów i cukru!

2. Jagły ekspandowane

.. www.soligrano.pl

Proso jako jedyne ze zbóż posiada właściwości odkwaszające organizm! Jest doskonałym źródłem między innymi krzemu, niezbędnego do budowy tkanki łącznej, zwiększającego odporność i odtruwającego organizm. Ponadto jest bogate w witaminy z grupy B i minerały, a dzięki niewysokiej zawartości błonnika jest produktem lekkostrawnym. 

3. Odżywka białkowa That's the Whey

.. www.fitlovebox.pl

Sport Definition That's the Whey to najwyższej jakości odżywka białkowa, w skład której wchodzi koncentrat oraz izolat białka serwatki. Zwierzęce źródła protein gwarantują znakomity aminogram, który jest bardzo zbliżony do profilu aminokwasowego białka ludzkiego. Idealne źródło białka w diecie każdego sportowca! Każda osoba aktywna fizycznie posiada zwiększone zapotrzebowanie na pełnowartościowe proteiny, których często trudno jest dostarczyć z diety w odpowiedniej ilości. 

4. Herbatki ziołowe "Dbam o sen" i "Dbam o aktywne trawienie"

.. www.fitlovebox.pl

Odpowiednie mieszanki ziół, między innymi -  mięty, anyżu, kopru włoskiego, kminku zwyczajnego oraz lukrecji posiadają właściwości wspomagające aktywne trawienie, a także fizjologiczny proces zasypiania.

5. Baton "Aloha"

.. www.fitlovebox.pl

Baton jest w 100% roślinny, odpowiedni dla osób na diecie wegańskiej i bezglutenowej. Nie zawiera zbędnych dodatków i polepszaczy. Nie dodaje się do niego cukru, słodzików, syropów, utwardzonego tłuszczu ani środków przedłużających okres przydatności do spożycia. 

 
 
 
 

Swojego boxa możesz zamówić na stronie: www.fitlovebox.pl

 WIĘCEJ PODOBNYCH ZDROWYCH INSPIRACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.