Nowa moda na Instagramie! TEN napój dodaje energii i... jest bardzo zdrowy!

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez kawy! Kawa pobudza i daje zastrzyk dodatkowej energii! Teraz zapanowała nowa moda - coraz więcej ludzi chwali się zdjęciami niebieskiej kawy! Jak ją przyrządzić? Zobaczcie!

Istnieje mnóstwo odmian kawy, często nawet ciężko nam się na jakąś zdecydować. Kawiarnie prześcigają się w nowych smakach, sposobach podania i... jej kolorach!

Ostatnia nowość, to niebieska kawa, która podbija Instagrama! Skąd bierze się jej niesamowity kolor? Sekret tkwi w algach! Już jedna łyżeczka proszku z alg, dodana do kawy, pozwala osiągnąć ten nietypowy dla niej kolor.

Jak przyrządzić taką kawę?

PRZEPIS NA NIEBIESKĄ KAWĘ, KTÓRA WSPOMAGA METABOLIZM

Zaparz filiżankę czarnej kawy, a następnie dodaj do niej  łyżeczkę sproszkowanych alg morskich, odrobinę soku z cytryny i imbir. Jeżeli na co dzień pijasz kawę z mlekiem, dodaj nieco mleczka kokosowego i... gotowe!

Jeżeli chcecie zamówić niebieską kawę, póki co dostaniecie ją jedynie w Australii, w Melbourne, ale kto wie, może niebawem pojawi się także u nas! Podobno w smaku przypomina nieco... gumę balonową!

Spróbujecie?

WIĘCEJ PRZEPISÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.