Chcesz mieć płaski brzuch? Jedz pączki i nutellę! Pewna dziewczyna udowadnia, że to MOŻLIWE!

Ta dziewczyna postanowiła udowodnić, że można połączyć przyjemne z pożytecznym! Twierdzi, że każdego dnia zjada słodycze, a w dalszym ciągu może się pochwalić świetną sylwetką! Najbardziej lubi... nutellę! Jak to możliwe?

.. .

Laura Baker, ma 28 lat i pochodzi z Anglii. Jest trenerką personalną, dietetyczką i modelką fitness. Jej wysportowana figura jest efektem treningów, ale też... specjalnej diety! Laura jest doskonałym przykładem na to, że nie trzeba być na restrykcyjnej diecie, by cieszyć się zgrabną figurą.

.. .

Dziewczyna zdradza sekrety swojej diety na swoim blogu i na Instagramie, gdzie ma sporą rzeszę fanów. Pokazuje im przepisy na... niskokaloryczne, wysokobiałkowe desery! A wszystko dlatego, że Laura uwielbia słodycze i postanowiła udowodnić, że dieta może być przyjemna. Ta, którą ona proponuje ma na celu zwiększenie masy mięśniowej. Jej słodycze obfitują w białko i mają niewiele kalorii. Idealnie!

.. .

Trenerka jest zdania, że jedzenie powinno sprawiać przyjemność, a rygorystycznym dietom mówi nie! Uwielbia eksperymentować w kuchni i wymyślać kolejne zdrowe desery!

.. .

Oczywiście jej dieta nie składa się wyłącznie ze zdrowych wypieków. Jest trenerką i kulturystką, dlatego je też dużo warzyw, owoców i chudego mięsa. Jednak trzeba przyznać, że możliwość jedzenia zdrowych słodyczy na diecie jest pocieszająca! :)

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.