Arteta: DayUp i Fruttimuss. Zdrowe odżywianie w poręcznym opakowaniu

Arteta DayUp i Fruttimuss to idealny pomysł na zdrową przekąskę. Pozbawione cukru i substancji konserwujących stanowią doskonały produkt dla osób, które cenią sobie naturalność i wygodne rozwiązania.

day upday up day up day up

DayUp to zdrowa propozycja na śniadanie, bez wyrzutów sumienia. Składa się w 100 proc. z naturalnych składników: musu owocowego, jogurtu i ziaren zbóż. Zawiera tylko naturalne cukry, pozbawiony jest sztucznych barwników i dodatków. Dostarcza witaminy z owoców, wapń z jogurtu oraz błonnik z ziaren zbóż. Wystarczy tylko odkręcić tubkę i spożyć zawartość. Nie wymaga chłodzenia, gdyż poddawany jest procesowi pasteryzacji jak domowe przetwory.

DayUp ma poręczne opakowanie, dzięki czemu możesz go wziąć dosłownie wszędzie. Sprawdzi się jako śniadanie w drodze do pracy czy szkoły. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach smakowych "blue" z dodatkiem banana, gruszki i czarnych jagód oraz "green" z truskawką, jabłkiem i śliwką.

Cena: ok. 3 zł

FruttimussFruttimuss Fruttimuss Fruttimuss

Fruttimuss to alternatywa niezdrowych przekąsek, gdyż składa się w 100 proc. z owoców. Zawiera tylko naturalne cukry, pozbawiony jest sztucznych barwników i dodatków. Wystarczy tylko odkręcić tubkę i spożyć owocowy mus bogaty w witaminę C.

Fruttimuss dzięki poręcznemu, lekkiemu opakowaniu można bez problemu wziąć do torebki, plecaka czy walizki, nie obawiając się o trwałość w transporcie. Nowoczesny, elegancki design produktu, wyróżnia go spośród oferty innych marek i z pewnością znajdzie swoich zwolenników wśród osób pracujących, podróżnych oraz wszystkich tych, którzy mają ochotę na owocowe, małe co nie co w ciągu dnia. Fruttimuss jest produkowany z typowo polskich owoców jabłka i gruszki.

Cena: ok. 2 zł

ZOBACZ: 5 przepisów na śniadania na płaski brzuch

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.