Fitlovebox - comiesięczna dawka zdrowia dla każdej kobiety

Fitlovebox i fitness.sport.pl połączyły siły! Pudełko ze zdrową żywnością, które co miesiąc możesz dostawać pod drzwi zmotywuje do jeszcze lepszego dbania o siebie.

Fitlovebox to pudełko, w którym znajdziesz wszystkie nowości żywieniowe i superfoods, które warto wypróbować. Nie wiesz, jak wykorzystać w kuchni mąkę jaglaną czy spirulinę? Spokojnie... razem z boxem otrzymujesz zestaw przepisów. Poszczególne edycje były przygotowywane przez Emilię Cesarek z Keep Fit In Style, Magdalenę Hajkiewicz z Wiem, Co Jem, a także Gosię Kędzierską z duetu Szpilki na Siłowni.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Polub Fitlovebox na Facebooku i na Instagramie .

Dla kogo jest Fitlovebox?

Na rynku jest coraz więcej zdrowych produktów, ale często czujemy się zagubieni i nie wiemy, na co mamy się zdecydować, a także co zrobić z poszczególnych produktów. Dla wszystkich kobiet, które potrzebują "pomocnika", jest właśnie Fitlovebox.

Kto nie lubi siebie nagradzać? Fitlovebox jest jak prezent, który co miesiąc sobie sprawiasz! Pomysłodawcy zadbali o każdy szczegół - od pudełka, przez ulotkę, aż po sam wypełniacz. Poza tym zawartość pudełka jest niespodzianką do chwili jego otrzymania.

Potraktuj Fitlovebox jako motywację. Niech będzie bodźcem, który motywuje do zmian w diecie, nawet tych drobnych jak zamiana produktu w przepisie na zdrowszy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.