Herbata na detox. 30-dniowa kuracja z Hello Slim [TEST]

Detoks czyli pozbycie się niebezpiecznych toksyn z organizmu, powinnyśmy robić kilka razy w roku. Najważniejsze, aby stosować naturalne metody, które nie będą miały skutków ubocznych dla naszego organizmu. Specjalnie dla was postanowiłyśmy wypróbować 30-dniowy program z herbatami oczyszczającymi Hello Slim.

Herbata oczyszczająca: czy detoks jest potrzebny?

Doskonale wiemy, że dla zdrowia co jakiś czas należy robić detoks. Zdrowy tryb życia, na który składa się zbilansowana dieta oraz regularne treningi, nie pozwolą nam oczyścić organizmu z toksyn. Różnorodne substancje, które zalegają w organizmie powodują jego stopniowe zatruwanie. Sygnałami, które wskazują, że nadszedł czas na oczyszczanie, mogą być: przemęczenie, problemy z koncentracją oraz zasypianiem, łamliwość paznokci , niezdrowy wygląd skóry (np. wypryski), nabrzmiałe nogi.

ZOBACZ: ile należy pić podczas treningu

Znane są różnorodne sposoby przeprowadzenia detoksu. Może to być kuracja na zupach, sokach, tabletkach czy nawet głodówka. Ja jestem zwolenniczką naturalnych metod, które nie będą miały negatywnego wpływu na nasze zdrowie. W związku z tym, zdecydowałam się na 30-dniową kurację z oczyszczającymi herbatami Hello Slim.

ZOBACZ: jak nauczyć się zdrowych nawyków

Herbaty na detoks: gwiazdy je kochają!

Detoks to zdecydowanie jedno z popularniejszych haseł wśród celebrytek! Instagram jest zalewany zdjęciami sławnych kobiet, które trzymają filiżanki lub bidony z herbatami. Nie da się ukryć, że również dzięki ich działaniu mogą się pochwalić pięknym wyglądem skóry oraz zdrowymi, lśniącymi włosami .

teatea tea/Marlena Ciborowska fitness.sport.pl tea/Marlena Ciborowska fitness.sport.pl

Herbata oczyszczająca: wyniki testu

To, na co szczególnie należy zwrócić uwagę decydując się na detoks na herbatach, to ich skład. Na rynku kupicie różnorodne mieszanki, które mogą nie przynieść oczekiwanego efektu. Zapewne nie raz spotkałyście się z herbatami, po wypiciu których dopadało was rozwolnienie. Wszystko dlatego, że wypita przez was mieszanka ziół nie miała oczyścić organizmu z toksyn, ale była herbatą odchudzającą. Niestety herbaty te, nie pozwolą ci otrzymać oczekiwanego efektu, czyli pozbycia się toksyn z organizmu.

POZNAJ: skuteczne sposoby na pozbycie się wody z organizmu

2-stopniowy program Hello Slim to detoks , który trwa 30 dni. Jego ogromną zaletą jest przygotowanie specjalnych mieszanek herbat na dzień oraz na noc. Dzięki temu rano pijemy herbatę, która nie tylko oczyszcza organizm, ale i dodatkowo go pobudza. W skład mieszanki wchodzą m.in.: zielona herbata, dzika róża czy guarana. Dobrze dobrana kompozycja, pozwoliła mi nawet zrezygnować z porannej kawy!

SPRAWDŹ: co daje picie herbaty

Herbata Hello Slim na noc ma działanie uspokajające oraz ułatwiające zasypianie. W jej skład wchodzą m.in.: mięta , trawa cytrynowa czy skórka pomarańczowa. Dzięki temu w nocy podczas snu, organizm stopniowo uwalnia toksyny bez nadmiernego pobudzenia. To niezwykle istotne, gdyż większość produktów dostępnych na rynku, nie posiada oddzielnego programu na noc.

Herbaty i detoks, czy warto?

Zdecydowanie polecam detoks na herbacie. Zachowując zbilansowaną dietę oraz przeprowadzając kurację, faktycznie może zauważyć zmniejszenie obwodu talii. Zauważyłam też lepsze trawienie oraz brak wzdęć po posiłkach. Co ważne, herbaty nie spowodowały efektu przeczyszczającego, lecz stopniowe oczyszczanie z toksyn. Dzięki temu, że herbaty zostały zapakowane w torebki o określonej gramaturze, są bardzo proste w przygotowaniu. Z pewnością jeszcze powtórzę kurację!

ZOBACZ: jak pić, żeby się naprawdę napić

Hello Slim 30-dniowa kuracja to koszt ok. 100 zł

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.