Ten napój to prawdziwy pogromca tłuszczu. Prosty trik z cytryną przyspieszy spalanie [3 SKŁADNIKI]

Metabolizm to w skrócie ilość i tempo spalania kalorii. Zależy od wielu czynników, m.in.: wieku, uwarunkowań genetycznych oraz sposobu odżywiania. Istnieją jednak naturalne produkty, które skutecznie podkręcają przemianę materii i utrzymują ją na wysokich obrotach. Łącząc je zyskujemy prawdziwą "bombę spalającą" - do takich należy ten napój. Jego sekret tkwi w sposobie przyrządzenia.

thehonestproject.com

Regularne picie napoju gwarantuje uregulowanie metabolizmu. W jego skład wchodzą trzy najlepiej spalające tłuszcz składniki:

- Chilli zawiera kapsaicyne, która działa rozgrzewająco i tym samym przyspiesza przemianę materii (produkcja ciepła pochłania sporo energii, a to pozwala skutecznie rozprawić się z nadwyżką kalorii). Chilli wpływa też na zmniejszenie apetytu.

- Sok z cytryny odtruwa organizm z toksyn i zmniejsza jelitowe wchłanianie tłuszczu, skórka z cytryny zawiera zaś cenny polikosanol, który sprzyja odchudzaniu i obniża cholesterol.

- Ocet jabłkowy oczyszcza organizm i przyspiesza spalanie.

Sekret tkwi w tym, żeby nie pozbywać się skórki z cytryny, tylko dodać ją do napoju. Udowodniono, że zawiera dużo więcej witamin niż miąższ oraz cenne składniki, które odchudzają. Warunek jest taki, żeby cytryna była organiczna (niewoskowana).

fffffdfffffd healthyfoodhouse.com healthyfoodhouse.com

Składniki:

1 łyżka octu jabłkowego

1/4 łyżeczki zmielonego chili

1 cytryna organiczna

woda

Przygotowanie:

Dokładnie umyć cytrynę, zetrzeć skórkę na tarce i zalać 240ml gorącej wody, pozostawić na 10 min. Dodać sok wyciśnięty z cytryny, ocet jabłkowy i mielone chili. Spożywać po każdym posiłku w czasie odchudzania (należy wymieszać przed spożyciem).

Więcej  historii znajdziesz  TUTAJ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.