Woda kokosowa nie tylko na odchudzanie. Jest to idealny napój na kaca!

Woda kokosowa kojarzy się wszystkim z idealnym napojem na zrzucenie zbędnych kilogramów. Oprócz tego, że pomoże utrzymać naszą wagę, idealnie sprawdzi się dzień po imprezie.

Woda kokosowa

Woda kokosowa idealnie nadaje się dla osób narażonych na stres, anemię czy niedobór potasu. Świetnie sprawdza się również na kaca. Budząc się po imprezie z  silnym bólem głowy, od razu powinniśmy sięgnąć po szklankę wody kokosowej.

Napój nie ma w składzie cukru ani innych wzmacniaczy smaku, co przekłada się na małą ilość kalorii, dlatego możemy pić go codziennie i nie martwić się o swoją sylwetkę. Wręcz przeciwnie - pomoże nam zrzucić  zbędne kilogramy. Jego smak jest lekko słodki, ale i kwaskowaty.

Duża ilość spożytego alkoholu powoduje, że na drugi dzień dokucza nam silny ból głowy. Oprócz tego nasz organizm jest odwodniony, możemy mieć nudności, a nawet stany lękowe.  Woda kokosowa dostarczy naszemu organizmowi potas oraz elektrolity, które alkohol dzień wcześniej z naszego organizmu wypłukał. Kokosowy napój nawodni 10 razy bardziej nasz organizm, niż napój izotoniczny.

KokosKokos weganizm.blox.pl

weganizm.blox.pl

Woda kokosowa idealna jest nie tylko na kaca, ale również dla naszego zdrowia. Pijąc codziennie wodę kokosową zmniejszy się poziom cholesterolu LDL ( tego "złego"), poprawi się krążenie krwi oraz wzmocni funkcje obronne naszego organizmu.

Jesteście zaskoczeni?

Więcej  historii znajdziesz  TU .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.