Masz kompleksy z powodu małego biustu? Oto 6 roślin, dzięki którym twoje piersi urosną!

Wiele kobiet cierpi z powodu rozmiaru swoich piersi i skrycie marzy o operacji plastycznej. Okazuje się jednak, że natura podsuwa nam lepsze środki! Udowodniono, że te rośliny stymulują wzrost biustu.

1. Kozieradka

jmjmujmjmu fot. Shutterstock

fot. Shutterstock

To ponoć najskuteczniejsza ze wszystkich roślin. Ponoć karmiono nią niewolnice w haremach, by nabrały pełniejszych kształtów. Udowodniono, że wspomaga ona rozwój gruczołów sutkowych. Kozieradka to roślina strączkowa, jej twardych złotawych nasion używa się w kuchni indyjskiej. Jest jednym ze składników popularnej przyprawy curry.

Nasiona kozieradki należy umieścić w wodzie i pozostawić na noc. Następnego dnia należy masować biust wodą, w której moczyliśmy nasionka.

Drugi sposób to spożywanie herbatki z kozieradki: 1/2 szklanki zimnej wody na 2 łyżki kozieradki. Zalej na całą noc. Używaj spęczniałych nasionek, do wody z moczenia dolej odrobinę wrzątku, posłódź miodem i wypij jak herbatę - pycha!

2. Łopian

jjjjjj zioładobrenawszystko.pl

zioładobrenawszystko.pl

Korzeń łopianu bogaty jest w wiele cennych składników, m.in.: wielocukry (inulinę),olejek eteryczny,fitosterole,kwasy organiczne,sole mineralne(siarczki i fosforany),białka gorycze,garbniki,żywicę,witaminę C. Cała roślina zawiera cenne mikroelementy( w dużych ilościach cynk i miedź,a w mniejszych,-kobalt,mangan i żelazo). Ułatwia przepływ krwi do tkanek piersi i stymuluje ich wzrost.

Sok ze świeżych korzeni należy spożywać 3 razy dziennie po jednej łyżeczce po jedzeniu. Sok otrzymuje się przez utarcie 10 dag korzenia uprzednio starannie umytego gorącą wodą, który wyciska się przez płótno.

3. Fenkuł

jjjj jkk

Koper włoski zawiera 3 istotne związki: dianethole , fotoanetol i anetol, które zwiększają ilość estrogenów w organizmie kobiety. Zawiera też sporo fitoestrogenów, które sprawiają, że biust staje się bardziej wydatny. Jego pozytywny wpływ na powiększenie biustu potwierdziły badania na zwierzętach. Wzrost piersi ma mieć związek z podniesieniem ilości prolaktyny.

5. Lukrecja

gggggggg soperlage.com soperlage.com

Zawiera takie same związki jak fenkuł, najlepiej sprawdza się jako składnik ziołowej herbatki.

Dodaj łyżkę kozieradki, łyżkę kminku, łyżkę lukrecji, łyżkę kopru włoskiego i łyżkę anyżu. Wszystkie składniki umieść w garnku i zalej szklanką wody, zagotuj i poczekaj aż wystygnie. Używaj sitka, aby przecedzić wywar. Pij dwa razy dziennie.

6. Anyż

hhhh jjj

Posiada sporo fitoestrogenów. Stymuluje wzrost biustu, a u matek karmiących pobudza wydzielanie mleka.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.