Therm Line Forte - preparat przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej

Therm Line Forte to suplement diety, którego głównym zadaniem jest wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej podczas odchudzania. Therm Line jest produktem stworzonym przez Olimp Laboratories. Czy faktycznie pomaga szybciej schudnąć i ujędrnić ciało?

Therm Line Forte - skład

Producentem Therm Line jest spółka Olimp Laboratories stworzona w 1990 roku zajmująca się produkcją wyrobów leczniczych związanych z odchudzaniem, zdrowym stylem życia oraz suplementacją. W ich ofercie oprócz Therm Line Forte dostępne są również Therm Line Fast, Therm Line Man, Therm Line 30+ oraz Therm Line 40+.

W skład suplementu wchodzi większość substancji wpływających na pobudzenie przemiany materii, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie masy ciała. W tabletkach znajduje się ekstrakt z zielonej herbaty , imbiru, pieprzu kajeńskiego i zielonej kawy. Dodatkowo kapsułki zawierają L-karnitynę oraz kofeinę.

Wzbogacone zostały również w chrom, który ma pomagać w kontroli apetytu oraz redukować chęć sięgania po słodycze.

W Therm Line Forte znajduje się również Sinetrol? - ekstrakt z cytrusów i guarany, a jego działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

Therm Line Forte - efekty

Ze względu na bardzo bogaty skład tabletki te silnie wpływają na nasz metabolizm.

Ekstrakt z zielonej kawy, a dokładniej mówiąc kwas chlorogenowy zawarty w ziarnach kawy powoduje mniejsze wchłanianie się glukozy. W ten sposób w organizmie nie dochodzi do gromadzenia się nadmiaru węglowodanów, który często przetwarzany jest w tkankę tłuszczową.

Kolejnym ważnym składnikiem jest piperyna, czyli substancja zawarta w pieprzu kajeńskim. Jej główne działanie to zwiększenie wydzielanie soków trawiennych, przyspieszenie trawienie oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

Zadaniem L-karnityny jest przyspieszenie transportu kwasów tłuszczowych do komórek, zwiększenie wydajności podczas treningów oraz przyspieszenie regeneracji po intensywnych ćwiczeniach. Należy pamiętać, że samo przyjmowanie L-karnityny nie daje zadowalających efektów, jeśli chodzi o zmniejszenie tkanki tłuszczowej w organizmie. Z tego powodu najczęściej stosowana jest z odpowiednim treningiem i dietą, a w preparacie Therm Line Forte z innymi aktywnymi substancjami wspomagającymi odchudzanie.

Innym znanym suplementem, często używanym w takich preparatach jest kofeina. Ma przede wszystkim pobudzać i zwiększać poziom energii, jednocześnie wpływać na metabolizm kwasów tłuszczowych. Podobne działanie do kofeiny wykazuje ekstrakt z guarany.

Skład tabletek to połączenie substancji pobudzających z tymi, które bezpośrednio wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej. W ten sposób Therm Line Forte kompleksowo wpływa na proces zmniejszania masy ciała.

Ile razy w tygodniu ćwiczyć, by były efekty?

Therm line forte - dawkowanie

Zgodnie z ulotką kapsułki przyjmuje się dwa razy dziennie - jedna kapsułka 30 minut przed śniadaniem, a druga 30 minut przed obiadem lub treningiem. Zawarte składniki mają przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej oraz wspomagać organizm podczas procesu odchudzania.

Spalanie tłuszczu - jak je przyspieszyć?

Therm Line Forte - cena

Na stronie producenta preparat kosztuje około 58 złotych. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, a czas trwania kuracji wynosi 2-3 miesiące.

Ćwiczenia na pośladki - najczęstsze błędy

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.