Asumin - czyli jak odchudzić łakomczucha

Asumin to suplement diety, który pomoże ograniczyć ilość spożywanych słodyczy. Nie od dziś wiadomo, że cukier uzależnia - im więcej go jemy, tym większą mamy ochotę, aby zjeść jeszcze trochę. Nic dziwnego, że później musimy walczyć z nadwagą. Asumin jest świetnym sposobem na odchudzenie łakomczucha!

Asumin - skuteczny środek na odchudzanie

Nawet sportowcy mają słabość do słodkich przysmaków. Asumin to suplement diety , który zmniejsza apetyt na słodycze oraz pozwala utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi. Tym samym wspomaga odchudzanie, wpływając w korzystny sposób na kontrolowanie wagi. To właśnie wahania poziomu glukozy są odpowiedzialne za wzmożony apetyt na słodycze - a przecież zbyt duża ich ilość nigdy nie pozostaje bez wpływu na naszą wagę. Słodkie ciastka, batoniki, czy różnego rodzaju desery są czasem zbyt smaczne, aby móc się im oprzeć - musimy to jednak robić, aby uchronić się przed poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Dieta redukcyjna - dieta 1000 kcal, dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i dieta 2000 kcal [JADŁOSPIS]

Węglowodany są oczywiście potrzebne do codziennego funkcjonowania, jednak niekoniecznie należy je przyswajać w dużych ilościach. Warto wiedzieć, że znajdują się wszędzie - nawet w pozornie niesłodkich rzeczach, jak ziemniaki, czy zboża. Jesteśmy jednak tak przyzwyczajeni do słodyczy, że nie wyobrażamy sobie dnia bez czekolady, czy ciastek. Bywa, że podjadamy z nudów lub też ze stresu - najczęściej jednak mamy ochotę na coś słodkiego, gdy po posiłku spada poziom glukozy we krwi. Słodycze są jednak tylko chwilowym rozwiązaniem - wzrost stężenia glukozy bardzo szybko spada, a my znów mamy ochotę na coś słodkiego.

Asumin reguluje poziom cukru we krwi, zapobiegając napadom takiego głodu i przeciwdziałając tym samym zwiększaniu się tkanki tłuszczowej oraz dodatkowym kilogramom. Preparat zawiera następujące składniki:

- wyciąg z liści Gymnema sylvestre standaryzowany na 25% kwasu gymnemowego

- wyciąg z Garcinia cambogia

- proszek z owoców opuncji figowej

- wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego (Fucus vesiculosus)

- chrom

Kawa gotowana, zielona, bulletproof coffee Ani Lewandowskiej... czyli kawy do zadań specjalnych [PRZEPISY]

Asumin - przeciwwskazania i dawkowanie

Asumin to tabletki, które należy zażywać dwa razy dziennie (po jednej), po spożytym posiłku. Dzięki temu zapobiegniemy pojawieniu się ochoty na coś słodkiego - a przecież jest to szczególnie często obserwowane właśnie po posiłkach słonych lub kwaśnych.

Preparaty na odchudzanie nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży - wówczas bowiem przyrost wagi jest czymś normalnym, podobnie jak większa ochota na słodycze oraz w ogóle większy apetyt. Środki na odchudzanie nie są również zalecane kobietom karmiącym piersią. Asumin nie jest też odpowiedni dla osób, które są uczulone na którykolwiek składnik preparatu, a także tych, którzy biorą regularnie inne leki - wówczas ich zgodność ze składnikami suplementu diety Asumin powinna być potwierdzona przez lekarza.

Asumin - cena

Tabletki Asumin sprzedawane są w opakowaniu zawierającym 60 tabletek - przy spożywaniu dwóch tabletek dziennie, jest to ilość wystarczająca na miesiąc. Cena tego suplementu diety zwykle nie jest wyższa niż 30 złotych - niekiedy można go nawet znaleźć w promocyjnej cenie, nieprzekraczającej 20 złotych.

Już jedno opakowanie produktu wystarczy, aby zobaczyć efekty jego stosowania. Asumin w ten sposób odróżnia się od innych środków na odchudzanie, na których efekty trzeba czekać dużo dłużej.

Dieta 8 godzinna: nowy sposób na odchudzanie

Asumin - opinie

Osoby, które stosowały Asumin zauważają, ze nie powoduje on żadnych skutków ubocznych, a zatem jest bezpieczny dla organizmu człowieka. Internauci podkreślają także, że rzeczywiście zmniejsza on łaknienie, ograniczając ochotę na słodkie przysmaki. Oczywiście, aby Asumin wspomógł odchudzanie, należy również być aktywnym fizycznie - nie wolno zaniechać treningów, sądząc, że szczupłą sylwetkę uda się uzyskać jedynie poprzez stosowanie właściwych środków odchudzających.

Należy pamiętać, iż Asumin jest jedynie suplementem diety - i nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Jest skuteczny, jednak aby zdrowie nie ucierpiało nie wolno przekraczać zalecanej dawki.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.