Nutridrink Protein Drink - doskonały dla wszystkich sportowców

Nutridrink to pełnowartościowy, wysokoenergetyczny napój, który można odnaleźć pod wieloma postaciami i który dostarczy do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze - a więc zarówno białko, tłuszcze, jak i węglowodany. Oczywiście, produkt posiada odpowiednie ilości wszystkich tych składników, zatem w określonych przypadkach może być stosowany również jako zamiennik zwykłego jedzenia - najlepiej jednak pić go między posiłkami. Polecany jest osobom niedożywionym - po rekonwalescencji, czy w trakcie choroby - ale również niejadkom, sportowcom i osobom na diecie.

Nutridrink - informacje o produkcie

Preparat odżywczy Nutridrink ma płynną, łatwo przyswajalną postać. Produkt powstał z myślą o osobach, które z jakiegoś powodu mają problemy z jedzeniem i czy to utrzymaniem swojej wagi , czy też przybraniem na wadze. Także osoby cierpiące na otyłość i nadwagę powinny popijać napój, bowiem występujący u nich niedobór składników odżywczych odpowiada za problemy z chudnięciem.

Nutridrink produkowany jest w różnych rodzajach i smakach - każdy może zatem wybrać taki, który mu odpowiada. Szczególną uwagę wszyscy ćwiczący powinni zwrócić na Nutridrink Protein. Na rynku dostępne są jednak i inne preparaty:

- Nutridrink Yoghurt Style

- Nutridrink Juice Style

- Nutridrink Multi Fibre

- Nutridrink Soup

- Cubitan

- Diasip

CLA - zwykły suplement czy rewolucyjny środek na odchudzanie?

Nutridrink protein - dla każdego ćwiczącego

Nutridrink protein jest produktem zawierającym dużą ilość białka - a wiadomo, że to ono jest przede wszystkim potrzebne osobom uprawiającym sport, jako budulec masy mięśniowej . Produkt zawiera kazeinę i serwatkę, białko soi oraz niewielkie ilości białka grochu. Wśród składników odnajdziemy również tłuszcze LCT oraz węglowodany - maltodekstryny, sacharozę i laktozę.

Jakie krążą o produkcie Nutridrink opinie? Jak najlepsze. Wszyscy są zachwyceni jego działaniem, wskazując, że rzeczywiście pozwala zwiększyć masę mięśniową, a jednocześnie polepszyć ogólne wyniki badań - dzięki niemu dostarcza się przecież do organizmu takie składniki, jakie są mu potrzebne do właściwej pracy i to w odpowiednich ilościach. Właściwa dawka energii to jednocześnie więcej siły do ćwiczeń.

Nutridrink - skład

We wszystkich produktach Nutridrink odnajdziemy białko, tłuszcze , węglowodany, składniki mineralne oraz witaminy. Każdy produkt - w zależności od tego, co jest celem jego stosowania - posiada różne ich ilości. Ogólnie jednak dietę opartą na odpowiednim odżywianiu - wraz z dodatkowo stosowanymi Nutridrinkami - można uznać za zbilansowaną.

Jako produkt wysokoenergetyczny, Nutridrink jest idealny dla wszystkich, którzy intensywnie trenują. Treningi wymagają bowiem dostarczania do organizmu odpowiedniej ilości kalorii, białka i węglowodanów, ale przy tym muszą być lekkostrawne i niezbyt obszerne, aby zamieniły się w mięśnie, a nie tłuszcz - Nutridrink jest zatem produktem doskonałym.

Nutridrink - cena

Zapewne każdy jest ciekawy, ile kosztuje ten smaczny i pożywny napój. Otóż, jego koszt jest oczywiście uzależniony od apteki, w której go nabywamy. Jednakże cena Nutridrinków zwykle nie przekracza 8 złotych.

Nutridrink występuje w buteleczkach zawierających 200 mililitrów produktu - w tak małej dawce zawarte są zaś wszystkie niezbędne składniki odżywcze . Interesujący nas szczególnie Nutridrink Protein można odnaleźć również w pudełeczku zawierającym 125 mililitrów. Dobrze jest uzupełniać swoją dietę tym produktem - znajdziemy go w każdej aptece. Choć można nim zastępować posiłki, warto raczej spożywać go pomiędzy nimi - jako uzupełnienie diety. Jak długo należy stosować produkt? Przez dwa tygodnie - 2 razy dziennie.

A może Scitec Nutrition?

Oczywiście, istnieją też inne, interesujące preparaty o podobnym działaniu do produktu Nutridrink - na przykład Scitec Nutrition. To suplement skierowany specjalnie dla sportowców, posiadający w swoim składzie białko serwatkowe - łatwo przyswajalne i dobrze rozpuszczalne, co ułatwia jego wchłanianie.

Suplementy na odchudzanie - prawdy i mity

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.