Purasana - superfood i raw food dla zdrowia

Purasana Superfood i Raw Food to organiczne i nieprzetworzone produkty spożywcze pochodzące z ziaren, roślin, glonów, nasion, jagód, owoców i warzyw. Dostarczają białka, antyoksydantów i są polecany przy tzw. surowej diecie.

Super Foods są naturalnie bogate w najważniejsze składniki odżywcze i fito składniki takie jak błonnik , kwasy tłuszczowe (omega 3/6/9), białka , witaminy, minerały, podstawowe aminokwasy, enzymy, przeciwutleniacze, chlorofil i wiele innych.

Raw Food - czym jest tzw. surowa dieta?

Raw food to pożywienie, które podgrzewane jest w temperaturach nieprzekraczających temperatury twojego ciała (maksymalnie 40°C). W ten sposób wszystkie najważniejsze składniki pozostają nietknięte - "życie" zachowane jest w pożywieniu - dzięki czemu mogą zostać optymalnie wchłonięte przez organizm.

Superfood - antyoksydanty i przeciwutleniacze dla zdrowia

Monokultura rolna, nawozy sztuczne i wszelkiego rodzaju inne negatywne zjawiska zachodzące w gospodarce rolnej znacząco zubażają zawartość odżywczą współczesnych zbiorów, co ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Dlatego tak ważne jest spożywanie jak największej ilości nieprzetworzonego pożywienia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników, jakich potrzebuje, by prawidłowo funkcjonować.

Purasana dokonała wyboru najsłynniejszych i najczęściej spożywanych produktów nieprzetworzonych pochodzenia organicznego, gwarantujących doskonałą jakość w formie proszku, pestek i ziaren.

Jak stosować Superfood?

Zrób własny koktajl miksując jeden lub więcej rodzajów Super Food z mlekiem (także sojowym, ryżowym, orzechowym itp.). Zaserwuj na śniadanie, lunch lub jako przekąskę.

Dodawaj Super Food do gotowych lub własnych owocowych koktajli.

Możesz także posypać nim wiele dań lub wykorzystać jako składnik dań głównych, deserów, sosów, ciast lub musli.

Eksperymentuj, bądź kreatywny! Możesz stworzyć niezliczoną liczbę kompozycji i mieszać je według własnego upodobania.

Twórz swoje mieszanki takie jak GreenMix na bazie spiruliny , chlorelli, trawy jęczmiennej czy pszenicznej.

Jeśli chcesz, możesz posłodzić swój koktajl cukrem kokosowym, miodem, stewią, syropem z agawy lub syropem klonowym.

Produkty marki są obecnie dostępne w salonach Rossmann oraz w sklepie internetowym www.purasana.sklep.pl. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej marki: www.purasana.pl

Materiały partnerów

zobacz żywność organiczną

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.