Pieczywo chrupkie Wasa w kilku odsłonach

Pieczywo chrupkie Wasa dostępne jest w kilku odmianach smakowych pochodzących z różnych dodatków, takich jak sezam, płatki owsiane lub siemię lniane. To znakomita podstawa kanapek, będąca dobrym źródłem błonnika, witamin i składników mineralnych.

SPRAWDŹ TEŻ: ZDROWE PRZEKĄSKI, PRZEKĄSKI DO PRACY I ZDROWE ODŻYWIANIE

Wasa chrupkie żytnie delikatess

Wasa delikatess to cienkie i delikatne pieczywo chrupkie wypiekane z ziarna żyta z pełnego przemiału. Chrupkie pieczywo Wasa żytnie delikatess wypieka się "na zimno", czyli bez udziału drożdży, dzięki czemu jest delikatne i kruche. Aby ciastu nadać pulchność wtłacza się do niego zimne powietrze, w wyniku czego powstają delikatne i kruche kromki.

Wasa chrupkie delikatess sezam

Wasa chrupkie z sezamemWasa chrupkie z sezamem Wasa chrupkie z sezamem

Wasa z sezamem wypiekane są jest z pełnoziarnistej mąki żytniej a następnie posypane sezamem. Dodatek prażonego sezamu sprawia, że pieczywo posiada niezwykły smak i może służyć nie tylko jako podstawa kanapek, ale również jako samodzielna przekąska pomiędzy posiłkami.

Wasa chrupkie wieloziarniste

Wasa chrupkie wieloziarnisteWasa chrupkie wieloziarniste Wasa chrupkie wieloziarniste

Wasa wieloziarniste powstaje na bazie pełnego ziarna żyta będącego doskonałym źródłem błonnika, witamin i składników. Ze względu na dodatek nasion lnu, owsa i sezamu może służyć jako zdrowa i smaczna samodzielna przekąska.

Wasa chrupkie 3 zboża

Wasa chrupkie 3zboza Wasa chrupkie 3zboza  Wasa chrupkie 3zboza

Wasa 3 zboża jako pieczywo z pełnego przemiału jest bogate w witaminy, składniki mineralne oraz błonnik wspomagający funkcjonowanie układu pokarmowego. Doskonałe na każdą porę dnia i z dowolnymi dodatkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.