Co sądzicie o sylwetkach "fitnessek" [WASZE OPINIE]

Artykuły o treningu i diecie zawodniczek fitness zawsze wzbudzają Wasze emocje. Czasem doceniacie wysiłek włożony w taką sylwetkę, czasem dziwicie się jak coś takiego można zrobić ze swoim ciałem. Zobaczcie, jak zawodniczki fitness oceniają dziewczyny, a jak faceci.

Dziewczyny:

ladytrashka:

Drogie Panie, nie dajcie sobie wmówić, że "kobiecość" jest słaba - dojrzała kobieta powinna mieć mięśnie, tylko mała dziewczynka ich nie ma! Dorosła kobieta nie daje sobie w kaszę dmuchać, a solidne mięśnie się do tego przydają. ?Rozumiem, że biorąc pod uwagę ugruntowane przekonanie, że kobietka jest słaba i delikatna, trenerzy zachęcają do ćwiczeń w ten sposób, że rzekomo nie nie wpłyną nadmiernie na masę mięśniową, ale ani to dobra strategia, ani do końca prawda - swego czasu ja i moje przyjaciółki bez trudu nabrałyśmy pięknej wyrazistej masy mięśniowej, dodam, że bez stosowania anabolików. Wystarczyły suplementy - białko i karnityna - oraz porządny trening cztery razy w tygodniu (w porywach do pięciu, jak miałyśmy więcej czasu). Co więcej, nie narzekałyśmy na brak pozytywnego zainteresowania ze strony płci męskiej, stąd wniosek, że tak naprawdę mięśnie bynajmniej kobiecie nie szkodzą. Oprócz zakompleksionych frustratów, którzy wmówili sobie, że silna fizycznie kobieta to "babochłop", są na szczęście normalni faceci. I to prawda, że pięknie się chudnie! Tak więc możecie, Drogie Panie, spokojnie ćwiczyć;-)

jjjdddkkk666:

Kobiety jak najbardziej powinny trenować siłowo :) Nie ma się czego bać i czym się przejmować tylko drogie Panie sztangi w dłoń :)

Malvina-pe.pl

Dziewczyna ma piękną figurę i włożyła masę pracy, by to osiągnąć. Zgrabna sylwetka wymaga wyrzeczeń.

I love Fit:

Doceniam trud włożony w utrzymanie takiej figury, ale jednak sama nie chciałabym tak wyglądać

Kasia Bigos - Trenerka:

Nie mogę czytać komentarzy tych wszystkich ludzi, którzy nie mają pojęcia o czym mówią i ile wymaga to wszystko wysiłku...

Faceci:

rozbojnick:

Pod przykrywką walki o szczupłą sylwetkę, nastała jakaś dziwna moda na babochłopy. Kaloryfer na brzuchu, często płaskodupie, kołkowate wychudzone nogi gdzie łydkę można z udem pomylić itp. A gdzie typowo kobiece atrybuty, czyli np wcięcie w talii?

augenthaler:

Natomiast z mojej, meskiej perspektywy, kobieta wysportowana, jedrna, z lekko zarysowanymi damskimi miesniami to cud-miod i sex appeal. Dlatego mowie wszystkim paniom TAK, bierzcie sie za silownie, w granicach rozsadku i rzezbijcie swoje ciala.

kloceklego:

"Jak wyglądają przygotowania do zawodów fitness?" - samoopalacz, dużo samoopalacza

Przemek Gawroński:

Mnie się podoba i to bardzo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.