Weź udział w konkursie i wygraj indywidualny plan treningowy!

3 darmowe plany treningowe czekają na tych, którzy zdradzą nam swoje dietetyczne grzeszki. Wyobraź sobie, że trener i dietetyk zawsze mają na ciebie oko. Napisz, z jakiej jednej rzeczy zrezygnowałabyś, bo wiesz, że nie służy twojej sylwetce. Może zmniejszyłabyś ilość wypijanych kaw? A może nie zjadłabyś batonika po obiedzie? Na odpowiedzi czekamy do piątku, 24 maja.

Na pewno marzysz o tym, żeby mieć tylko dla siebie trenera i dietetyka. Tak, żebyś w każdej chwili mogła ich zapytać o to, czy dobrze ćwiczysz albo czy ten jogurt na pewno jest dietetyczny. Niestety oni nie zawsze są w zasięgu twojego portfela.

Wyobraź sobie, że trener i dietetyk zawsze mają na ciebie oko. Napisz, z jakiej jednej rzeczy zrezygnowałabyś, bo wiesz, że nie służy twojej sylwetce. Może zmniejszyłabyś ilość wypijanych kaw? A może nie zjadłabyś batonika po obiedzie? No i na pewno zamiast iść na ciastko, poszłabyś poćwiczyć.

Odpowiedź wyślij na adres fitness_sport@agora.pl. Autorzy 3 najciekawszych wypowiedzi będą mogli ściągnąć za darmo dostosowany do nich plan treningowy ze strony planytreningowe.sport.pl.

Najfajniejsze grzeszki opublikujemy na fitness.sport.pl.

Na odpowiedzi czekamy do godziny piątku, 24.05.2013 do godziny 16.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.