Najciekawsze pomysły na zdrowe śniadanie! KONKURS!

Lubisz zacząć dzień od zdrowego i pożywnego śniadania? Potrafisz wyczarować smaczny omlet albo opracowałeś idealny pomysł na wykorzystanie płatków owsianych? Bez względu na to, co jesz rano, wybierz ulubioną i twoim zdaniem najciekawszą opcję i weź udział w naszym konkursie. Jest tylko jednak zasada: ma być zdrowo!

Śniadanie to najważniejszy posiłek. Dlaczego? Bo to od tego, co zjesz rano w znacznej mierze zależy, jak się będziesz czuć do końca dnia. Liczne badania potwierdzają też, że ci, którzy nie wychodzą z domu bez śniadania, są szczuplejsi. Czy potrzebujesz więcej argumentów? Dlatego stwórzmy wspólnie galerię pomysłów na zdrowe i smaczne śniadanie.

Zasady są proste:

Przyślij nam przepis na twój ulubiony poranny posiłek na adres mailowy fitness.sport.pl@gazeta.pl . Macie czas do poniedziałku 29 października, do godziny 15.00!

5 najciekawszych rozwiązań opublikujemy w serwisie i dodatkowo nagrodzimy tubą skomponowanego przez was samych musli.

Różnego rodzaju płatki to świetny pomysł na szybkie i zdrowe śniadanie. Problem w tym, że często sięgamy po gotowe mieszanki, które są chrupiące i smaczne, ale zawierają sporo cukru! Najlepiej samemu skomponuj mieszankę - w zależności od tego, czy jesteś osobą aktywną, przyszłą mamą, czy cierpisz na niedobory, któregoś ze składników lub minerałów, możesz wybrać zboże, owoce, orzechy, nasiona, które spełnią twoje potrzeby. Dlatego będziecie mogli zajrzeć na stronę http://musli.takjakchcesz.pl/ i wybrać mieszankę przystosowaną do waszych potrzeb.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.