Chcesz schudnąć? Pij szampana!

Sylwester i karnawał zbliżają się coraz większymi krokami, a Ty marzysz o tym, by założyć seksowną sukienkę, która odkryje Twoje wdzięki? Co zrobić, by szybko powrócić do sylwetki, która szykowałyście do bikini? "Codziennie pić szampana!" - radzą modne kobiety z Nowego Jorku.

Dołącz do nas na Facebooku

Sporo osób już wcieliła w życie specjalne programy treningowe i diety. Cel? Idealne ciało na karnawałowe noce. Niestety, większość z planów żywieniowych wyklucza spożywanie alkoholu, co w grudniu, ze względu na imprezy świąteczne w pracy czy w gronie znajomych, może być bardzo trudne. Dlatego w Nowym Jorku zapanowała moda na nową dietę, której autorzy wręcz zachęcają do picia szampana każdego dnia

- Od wielu lat usiłuję schudnąć. Wymień mi nazwę diety, a gwarantuje Ci, że testowałam ja na sobie - mówi dla Daily Mail Cara Alwil Leyba, prezenterka MTV z Nowego Jorku.

Ze względu na charakter pracy, Cara sporo czasu spędza na bankietach, gdzie ciężko jest nie podjadać, czy nie sięgać po alkohol.

- Znajomy powiedział do mnie tak: daj spokój z dietą. Po prostu wybieraj zdrowe i lekkie przekąski i pij szampana. W końcu jedna lampka ma ok. 93 kalorii, a bąbelki na tyle szybko uderzają do głowy, że nie wypijesz więcej niż dwie lampki trunku - mówi Cara.

Zastosowała się do wskazówki. Przestała się zamartwiać dietą i po prostu wybierała lżejsze jedzenie i bawiła się. Waga sama zaczęła spadać.

- Dlatego namawiam wszystkich, by nie zamartwiać, się dietą, nie odmawiać sobie niczego, tylko wybierać przekąski smaczne i dobrej jakości. Sprawić, by potrawy, które zamawiasz były "glamour" - mówi. - Nie zamawiaj cheeseburgera z frytkami i colą, a postaw na kanapkę z wędzonym łososiem i mieszanką sałat. Do tego zamów lampkę szampana i w przyjemny sposób chudnij! - przekonuje.

My jednak opowiadamy to jako ciekawostkę i apelujemy do zdrowego rozsądku.

Więcej o: