Wypoczynek z jogą

Poszukujesz sposobu na to, by naprawdę wypocząć? Chcesz prowadzić zdrowy styl życia, ale nie wiesz jak zacząć? Ćwiczysz jogę, ale masz za mało czasu aby poświęcić jej go więcej? Jedź na nietypowe wczasy.

Poza zajęciami jogi prowadzonymi przez doskonałą instruktorkę z wieloletnim doświadczeniem będziesz mógł skorzystać z wielu innych, interesujących propozycji. Urozmaicony program dopełni wegetariańska kuchnia wzbogacona o regionalne propozycje, kojąca muzyka i zapachy mające moc dodawania energii i relaksowania. Zaplanuj swój wypoczynek już teraz. Do wyboru masz trzy terminy, w tym jeden zbliża się wielkimi krokami.

1. Długi weekend 22-26 czerwca Pięć dni (można przyjechać później) Zabytkowy dworek nad jeziorem - Pojezierze Drawskie

Na co się nastawić? - Joga Iyengara - dla początkujących i ćwiczących (2 razy dziennie po 1,5 h) - Sztuka Oddechu - Relaksacyjna kąpiel w dźwiękach mis i gongów tybetańskich. - Niespodzianka filmowa, ognisko. - Noclegi w pokojach wyposażonych w meble francuskie z początku XX w. - Basen z hydromasażem, jacuzzi, sauna i łaźnia parowa. - Pyszna kuchnia wegetariańska. Za dopłatą, dla chętnych: masaż indonezyjski, odmładzający masaż twarzy , masaż rewitalizacyjny, masaż dźwiękiem, jednodniowy spływ kajakowy

2. Wczasy w lipcu: 24-30 lipca Siedem dni Pensjonat o wystroju ludowym - Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej, Podlasie ("Zielone Płuca Polski")

Na co się nastawić? - Joga Iyengara - dla początkujących i ćwiczących (2 razy dziennie 1,5 h ) - Wykłady: tao zdrowia, szczęścia i obfitości. - Wieczór z relaksacyjną kąpielą w dźwięku. - Nauka medytacji przy ogniu. - Noclegi w drewnianych pokojach. - Posiłki wegetariańskie z elementami kuchni kresowej. Za dopłatą, dla chętnych: masaż dźwiękiem mis i gongów z Nepalu i Tybetu, warsztaty kuchni wegetariańskiej - 5 wieczorów po ok. 1,5 h, masaż indonezyjski, rewitalizujący, masaż na cztery ręce, kilkugodzinny spływ kajakowy, konsultacje astrologiczne.

3. Wczasy w sierpniu: 21-27 sierpnia Siedem dni Stylowe, okrągłe domki kryte strzechą, pomiędzy Narwiańskim i Biebrzańskim Parkiem Narodowym.

Na co się nastawić? - Joga Iyengara - dla początkujących i ćwiczących (2 razy dziennie 1,5 h ), dodatkowo asany z linami! - Sztuka oddechu. - Wykłady: oczyszczanie i regeneracja organizmu, wpływ planet na ciało człowieka, jak uwalniać się od emocji. - Wyprawa do Biebrzańskiego Parku Narodowego. - Noclegi w pokojach wyposażonych we włoskie meble ludowe. - Posiłki wegetariańskie z elementami kuchni podlaskiej. Za dopłatą, dla chętnych: warsztaty rozwoju osobistego (5 razy po ok. 1,5 h), masaż ma-uri, masaż autorski "wewnętrzna podróż", terapia czaszkowo krzyżowa, konsultacje astrologiczne Podglądanie bobrów z łodzi o zachodzie słońca.

Zapisy, ceny, szczegóły dojazdu oraz informacje o nauczycielach na www.sztukarelaksu.pl lub pod numerem telefonu: 515 503 184,  697 352 729

Rabaty dla osób wprowadzających przyjaciół, osób towarzyszących i młodzieży.

Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o:
Copyright © Agora SA