3 superćwiczenia na brzuch, uda i pośladki

Nie jesteś zadowolona z wyglądu swojego brzucha, ud i pupy? Poznaj 3 skuteczne ćwiczenia, które w szybkim tempie ujędrnią te partie.

Ile kobiet i mężczyzn czuje się komfortowo w swoim ciele? Chcesz należeć do tej garstki szczęśliwców? Zacznij ćwiczyć już dziś.

Trenuj trzy razy w tygodniu, ale nie dzień po dniu. Ćwicz w następujący sposób: wykonaj 2-3 serie każdego ćwiczenia, odpoczywając miedzy nimi 45-60 sekund. Następnie przejdź do kolejnego ćwiczenia.

Pamiętaj, że aby zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej okrywającej ciało, musisz dać z siebie więcej. Postaw na treningi interwałowe, ruszaj się i zdrowo się odżywiaj, unikając słodyczy i słodzonych produktów.

1. Ujędrnianie pośladków i przodów ud Umieść dużą piłkę między ścianą a plecami. Zrób krok do przodu, aby ustawić nogi pod kątem do ściany. Ugnij kolana do półprzysiadu pilnując, aby kolana nie wyszły poza linię czubków butów. Wyprostuj kolana, utrzymując ciężar ciała na piętach. Wykonaj 12-15 powtórzeń w spokojnym tempie.

 

2. Wzmacnianie i ujędrnianie brzucha Oprzyj plecy na dużej piłce, trzymając oburącz hantlę. Zwróć uwage, aby kolana były ugięte do kąta prostego. Ręce z hantlą przenieś za głowę. Następnie wykonaj skłon tułowia do przodu i w kierunku prawej nogi, przenosząc jednocześnie ręce w przód w kierunku prawego kolana. Wróc do pozycji wyjściowej. Wykonaj 6-8 powtórzeń i ćwicz w kierunku lewej nogi.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
 

3. Ujędrnianie tyłów ud i pośladków Połóż się na plecach na macie i oprzyj pięty na dużej piłce. Ramiona wyciągnij w bok. Unieś pośladki nad matę tak, aby nogi, biodra i tułów ustawiły się w linii prostej. Naciskając nogami na piłkę, ugnij kolana, unieś biodra wyżej i zbliż piłkę do siebie. Powoli wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 12-15 powtórzeń.

 

Materiały partnerów

Piłka Fitness 85cm + pompka zobacz >

Axer Step Fitness 2 Stopniowy zobacz >

Axer Hantle winylowe 2 x 1,5kg zobacz >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.