Wiosna Reeaktywacja!

W weekend, 16-17 kwietnia w hali "Arena Ursynów" w Warszawie odbędą się: Jubileuszowa Międzynarodowa Konwencja Fitness Reebok University Poland oraz XIII Festiwal Fitness UCSiR pod wspólną nazwą: Reeaktywuj wiosnę!

Konwencja obejmie ponad 30 lekcji i warsztatów, które poprowadzą prezenterzy Reebok University Poland i UCSiR oraz światowej sławy prezenterzy Fitness z Włoch: Alessandro Oliveri, Sasa Pagano oraz Giacomo Piccoli, Tony Cicala, Salvatore Nocerino oraz ze Szwecji - Josef Matthews, jak również goście specjalni wydarzenia : Edyta Herbuś i Edyta Śliwińska.

Na każdego uczestnika konwencji czeka wiele niespodzianek i atrakcji, m.in.: możliwość przeanalizowania struktury ciała, darmowe konsultacje z dietetykiem oraz sposobność zapoznania się z najnowszymi trendami fitness & wellness.

W ramach imprezy, w dniu 16 kwietnia odbędzie się też próba bicia rekordu Polski w liczbie osób wspólnie ćwiczących. Chętni do wzięcia udziału w tym wydarzeniu powinni zgłaszać się do hali "Arena Ursynów" od godziny 16:30 - wstęp wolny!

Program imprezy: kliknij tutaj. Więcej informacji: www.ucsir.pl

Zgłoszenie udziału w konwencji: www: reebokuniversity.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.