V Spring Fitness Festival

W dniach 12-13 marca 2011 Międzynarodowa Akademia Fitnessu & Aerobiku IFAA zaprasza wraz Centrum Sportu Stacja NOWA Gdynia na wiosenne spotkanie z nowościami fitness.

Jeszcze tylko kilka tygodni dzieli fanów zdrowej aktywności od największego wydarzenia fitness w regionie łódzkim. W dniach 12-13 marca br. Międzynarodowa Akademia Fitnessu & Aerobiku IFAA wraz Centrum Sportu Stacja NOWA Gdynia zaprasza na wiosenne, energetyzujące spotkanie z nowościami fitness w wydaniu czołówki polskich i międzynarodowych prezenterów. Będzie to V Spring Fitness Festival, który odbędzie się w obiektach Stacji Nowa Gdynia w Zgierzu. W ubiegłym roku wiosenna konwencja przyciągnęła 270 osób - instruktorów i fanów fitnessu, aquaaerobiku i indoor cyclingu. W tym roku uczestnicy mogą liczyć na jeszcze bogatszy program i więcej gwiazd. A ponadto - konkursy, prezentacje nowości - fitnessowej odzieży, sprzętu i płyt CD i DVD. Na profesjonalistów i amatorów czeka bogaty program lekcji aerobiku, stepu, dance w halach PRO i FOR FUN. Uzupełnią go warsztaty z różnych form wzmacniających oraz body&mind, w tym: KettleBell Workout, Power Dumbell, Flexi Bar, Ovoball, Bosu, XCO-Trainer, Freestyler, joga.

Jako gwiazdy, 13 marca, na konwencji wystąpią: znany z ubiegłego roku i wyczekiwany - Lionel Obringer, obok niego Morgan Moreau - po raz pierwszy na konwencji IFAA w Polsce oraz Annette Gloss - specjalistka form wzmacniających, bez której nie odbywa się żadna konwencja IFAA w Niemczech. Zaprezentują się oni w gronie polskich prezenterów Międzynarodowej Akademii Fitnessu & Aerobiku: Pawła Oracza, Magdaleny Prieditis, Olgi Stefanowicz, Marty Targowskiej, Magdy Staniszewskiej, Tomasza Grzelińskiego, instruktorów Flexi Sports (Klubben Polska), Freestyler i Stacji Nowa Gdynia. Gościnnie wystąpi Tomasz Zamiela, m.in. z najnowszym programem TMT. W przeddzień konwencji, 12.03, odbędą się warsztaty: Step Choreography z Lionelem Obringerem oraz Aerobox z Magdaleną Prieditis. W tym dniu miłośnicy rowerowego szaleństwa będą mogli też wziąć w udział w nowym wydarzeniu - SNG Schwinn Cycling Tour.

Program i warunki uczestnictwa są dostępne na stronach www.ifaa.pl i www.nowa-gdynia.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.