Mamo, ćwicz!

Każda przyszła i świeżo upieczona mama może bez wychodzenia z domu zadbać o zdrowie i kondycję swoją i swojego dziecka.

Płyty należą do kolekcji CHIC, która cieszy się na świecie i w Polsce dużym zainteresowaniem. To pierwszy tego typu cykl trzech płyt DVD z treningami przygotowanymi specjalnie dla kobiet w ciąży i po porodzie. Każda płyta kosztuje 29,99 złotych.

JOGA W CZASIE CIĄŻY Łagodny trening wzmacniający z elementami jogi na wszystkie 3 trymestry ciąży. Dodaje energii, łagodzi stres i ułatwia zaakceptowanie zmian, jakim ulega ciało kobiety spodziewającej się dziecka. Zawarte w nim ćwiczenia medytacyjne regulują oddech, wyciszają i uspokajają, a zadania wzmacniające mięśnie i energetyzujące ciało przygotowują przyszłą mamę do porodu. Trening ułożyła Desi Bartlett, instruktorka fitness z 16-letnim doświadczeniem.

mayfly, joga w czasie ciąży

FITNESS W CZASIE CIĄŻY 40-minutowy trening, prowadzony przez Erin O'Brien (na płycie w 7 miesiącu ciąży!), instruktorkę fitness, specjalistkę od ćwiczeń prenatalnych z 10-letnim stażem. Jest to kompozycja ćwiczeń zapobiegających nadmiernemu przybieraniu na wadze, wzmacniających i rozciągających mięśnie. Dodatkowo na płycie znajduje się 20-minutowy trening, który przyszła mama może wykonać ze swoim partnerem.

mayfly, Fitness w czasie ciąży

FITNESS PO PORODZIE Metoda na powrót do figury sprzed ciąży - trening 15 minut dziennie. Tyle czasu wygospodaruje każda młoda mama. Ćwiczenia dobrano tak, aby szybko wzmacniały i ujędrniały brzuch, biodra, uda i pośladki. Dodatkowa część obejmuje trening nadający ciału elastyczność. Efektem takiej kombinacji ćwiczeń będzie nie tylko szczupła sylwetka, ale i doskonałe samopoczucie i więcej sił do zajmowania się dzieckiem.

mayfly, Fitness po porodzie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.