Domowe ćwiczenia na jędrne pośladki i uda

Zobacz jeden z zestawów ćwiczeń, którym w domowych warunkach można wymodelować kształtną pupę.

Ćwicz co 2 dni, wykonując 10-15 powtórzeń każdego ćwiczenia. Możesz także ćwiczyć na czas: każde ćwiczenie wykonuj przez 60 sekund, nie licząc powtórzeń.

1. Półprzysiady z hantlami Obciążenie: 2 hantle po 2-3 kg dla początkujących, cięższe dla zaawansowanych. Trudniejsza wersja: półprzysiady z podskokiem 2. Martwy ciąg na jednej nodze Obciążenie: 2 hantle po 2-3 kg dla początkujących, cięższe dla zaawansowanych. Tracisz równowagę? Skup wzrok na jednym punkcie i mocno napnij brzuch. Ćwicz 30 sekund na każdej nodze lub wykonaj 10-15 powtórzeń na każdej nodze.

3. Półprzysiady w rozkroku Obciążenie: brak dodatkowego obciążenia Trudniejsza wersja: z zatrzymaniem ruchu do 15 sekund w pozycji z ugiętymi kolanami

4. Półprzysiady na 1 nodze z odsuwaniem nogi w bok Obciążenie: brak dodatkowego obciążenia Ćwicz 30 sekund na każdej nodze lub wykonaj 10-15 powtórzeń na każdej nodze.

5. Uginanie kolan w wypadzie Obciążenie: brak dodatkowego obciążenia Ćwicz 30 sekund na każdej nodze lub wykonaj 10-15 powtórzeń na każdej nodze.

6. Wypady marszowe Obciążenie: brak dodatkowego obciążenia Jeśli masz mało miejsca w mieszkaniu, ćwicz wypady raz prawą raz lewą nogą, wracając po każdym z nich do pozycji stojącej ze złączonymi nogami. 7. Unoszenie bioder w leżeniu tyłem Obciążenie: brak dodatkowego obciążenia Trudniejsza wersja: unoszenie bioder z nogą uniesioną; po 30 sekund lub 10-15 powtórzeń na każdą nogę

Dołącz do nas na Facebooku

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.