Zegarek dla ludzi z żelaza

Sportowa kolekcja Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen jest propozycją dla wszystkich dążących do poprawy wydajności treningów.

Kolekcja Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen dedykowana jest przede wszystkim biegaczom oraz wszystkim sportowcom, których trening opiera się na pomiarze czasu. Nowatorski zegarek jest idealnym towarzyszem dla zmotywowanych. W poprawianiu wydajności treningu znaczącą rolę odgrywają indywidualne cechy zegarka - przede wszystkim ergonomicznie zaprojektowane funkcje oraz dynamiczny kształt.

Kolekcja Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen wyposażona jest w szereg niezbędnych dla sportowców funkcji - usprawniających cały proces treningowy. Technologia Tap Screen umożliwia m.in. zapamiętywanie czasu okrążeń poprzez jedno energiczne stuknięcie w tarczę zegarka - bez potrzeby szukania przycisków i zaburzania rytmu treningu. Informacja dźwiękowa o poprawieniu czasu wskazuje natomiast, czy udało się poprawić czas bez potrzeby zwalniania, by zerknąć na nadgarstek.

Powiększona i lekko zakrzywiona powierzchnia tarczy zegarka sprawia, że cyfry są bardziej widoczne i ułatwia sprawdzanie rezultatów podczas treningu.

Kolejną funkcją, która wpływa na jakość treningu i osiągane wyniki są timery okresów z możliwością definiowania nazw. Zegarek umożliwia 3 sesje treningowe z 16 -okresowym timerem. Trenujący ma również możliwość oznaczenia poziomu intensywności treningu Dzięki temu, złożone czynności staną się automatyczne, a ćwiczenia bardziej wydajne. Pamięć 150 okrążeń z dziennikiem treningu umożliwia zapamiętanie i odtworzenie najważniejszych czasów treningowych.

Niezbędne dla każdego sportowca jest dostarczenie organizmowi płynów oraz wartości odżywczych podczas treningu. Aby biegacz zawsze o tym pamiętał modele w kolekcji Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen posiadają alarmy hydracyjne, które przypominają o uzupełnieniu płynów oraz pokarmu w regularnych odstępach czasu. Aby mieć pewność, że biegacz usłyszy sygnał, poziom dźwięku w zegarkach został zwiększony. Głośność dzwonków i alarmów wzrosła do 5 decybeli.

System podświetlania tarczy INDIGLO pozwala odczytać godzinę w nocy i warunkach pogorszonej widoczności, natomiast po uruchomieniu trybu NIGHT-MODE naciśnięcie dowolnego klawisza, powoduje podświetlenie tarczy zegarka na kilka sekund. Trenować można więc o każdej porze.

Kolekcja Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen jest zwycięzcą Runner's World ISPO 2010 Award w kategorii "Technologia Biegowa".

Kolekcja zawiera oferuje zarówno zegarki dla kobiet - w kolorach niebieskim, fioletowym, morskim i czarnym, jak i dla mężczyzn - o wyrazistej pomarańczowej barwie oraz w kolorze czarnym i granatowym. Cena każdego z modeli wynosi 329 zł.

Zegarki dostępne są na stronie www.timex.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.