Już 18 lipca w Sopocie odbędzie się jednodniowy festiwal soportowy Summer Fit Fest!

Od godziny 10:00 rozpoczynają się ogólnodostępne treningi na świeżym powietrzu. Festiwal organizowany jest z myślą o wszystkich, którzy tego dnia postanowią sprawdzić swoją sportową formę!

W wydarzeniu wezmą udział wykwalifikowani trenerzy z całej Polski, kadra naprawdę zapowiada się imponująco:


Klaudia Bembenik BOOTY BUILDING WORKOUT:

Trening, który pójdzie Wam w pośladki jak żaden inny. Marzycie o okrągłej pupie - ten punkt programu jest właśnie dla Was! Klaudia stworzyła autorski program do budowania pośladków, a jeśli odwiedzicie jej profil na instagramie @bembenikklaudia zrozumiecie, że efekty są GWARANTOWANE!

Cząstka skacze i Kass_kass91 - Power Jump:

Nic tak nie dodaje energii jak dobry beat i wysokie loty, a właśnie tym jest trening na trampolinach! Cząstka, to odważna i silna dziewczyna, Kass-Kass jest pełnym optymizmu i wrodzonego uroku fitness freakiem - obie te kobietki łączy miłość do sportu i 155 cm wzrostu, ale na trampolinach dadzą Wam mega energetyczny wycisk. Let’s bounce!

Krawczyk Ewelina Fit - trening Power Mama:


Fanka funkowych beatów, i totalnie zakręcona trenerka. Na codzień mama małego Antka, obdarzająca go czułą miłością oraz energetyczna trenerka z własny, sprawdzonym programem Power Mama, który pomaga kobietom wrócić do formy po ciąży. Wielkie serce i dynamiczne mięśnie gwarantują pozytywny wycisk!

Way of Blonde (myfitness.pl) - Power Combat:

Karolina prowadzi podwójne życie - z jednej strony jest spełniającą się w mediach, wschodzącą gwiazdą internetu jako Way of Blonde, z drugiej solidnie wytrenowaną, utytułowaną maszyną kickbokserską. To właśnie jej drugie oblicze wyciśnie z Was siódme poty i zaprezentuje wstęp do świata sztuk walki w rytmie rockowych hitów.

Tomasz Mrozowicz - TBC - Total Body Conditioning:

Tomek Będzie Cisnął- czyli absolutny, fitnessowy klasyk dający maksymalny sportowy wycisk i powodujący uśmiech od ucha do ucha!

Magdalena Mania - Tabata:

W wyjątkowo kobiecym wydaniu. Jednak niech nie zmyli Was zmysłowość tego stwierdzenia! Magda nie pozwoli Wam ominąć choćby jednego powtórzenia. To będzie prawdziwy fit wycisk!

UWAGA  - Ilość miejsc na treningach ograniczona!

Zapisując się na treningi na sopot.cityfit.pl gwarantujecie sobie pewne miejsce na wybranym treningu oraz startowy pakiet gadżetów od CityFit i Gym Hero!!!! Zapisy na stronie sopot.cityfit.pl

W harmonogramie następujące zajęcia:

10:00 - 11:00 CZĄSTKA + KASS KASS - POWER JUMP

11:15 - 12:15 EWELINA KRAWCZYK - POWER MAMA

12:30 - 13:30 TOMASZ MROZOWICZ + MAGDALENA MANIA (CityFit) - TOTAL BODY CONDITIONING

13:30 - 14:45 Katarzyna Rodzik- Maliszewska, Małgorzata Flis - POSING TIME

15:00 - 16:00 CZĄSTKA + KASS KASS - POWER JUMP

16:15 - 17:15 KLAUDIA BEMBENIK - BOOTY BUILDING WORKOUT

17:30 - 18:30 KAROLINA BRZUSZCZYŃSKA - POWER COMBAT

18:45 - 19:45 MAGDALENA MANIA (CityFit) - TABATA

20:00 - 21:00 TOMASZ MROZOWICZ - TOTAL BODY CONDITIONING


Prócz treningów w trakcie wydarzenia zaplanowany jest również konkurs gracji prowadzony przez utytułowane zawodniczki federacji IFBB Katarzynę Rodzik-Maliszewską oraz Małgorzatę Flis ze szkoły Posing Time.

Szczegóły konkursu gracji szkoły Posing Time:

Pierwszy w historii konkurs gracji z duszą body positive prowadzony przez super kobiety ze szkoły Posing Time czyli Kasia Rodzik Maliszewska Fitness i Małgorzata Flis IFBB PRO Bikini Fitness!!!

PANEL DYSKUSYJNY - z Gosią i Kasią. Dziewczyny opowiedzą co tak naprawdę zyskasz próbując swoich sił w sportach sylwetkowych! Czy na pewno chodzi tylko o puchar, czy za długimi przygotowaniami kryje się znacznie więcej korzyści? Dowiecie się tego, biorąc udział w ogólnodostępnym panelu!

WARSZTATY - oczywiście sam posing w roli głównej, ale również trening gracji i poruszania się w trakcie zawodów - bezcenne rady kobiet, które na senach sportów sylwetkowych zjadły zęby i chcą przekazać Wam swoje doświadczenie - na warsztaty obowiązują osobne zapisy pod adresem: szkolenia@posingtime.pl.

KONKURS GRACJI BODY POSITIVE - Marzysz o starcie w debiutach? A może po prostu chcesz spróbować swoich sił i sprawdzić charakter wychodząc na scenę i pokonując naturalną tremę? Zawody sylwetkowe Posing Time na Summer Fit Fest posłużą zdobyciu niezbędnego doświadczenia scenicznego, pozwolą oswoić się z publicznością i oceną sędziowską - wszystko z przymróżeniem oka na formę i skupieniem na gracji, wdzięku i kreatywności! Spróbuj swoich sił - zapisy na zawody pod adresem: szkolenia@posingtime.pl

Organizatorzy przewidzieli również masę dodatkowych atrakcji - głównie konkursy sprawnościowe i sportowe z nagrodami od partnerów i sponsorów wydarzenia, a także strefę relaksu.

Organizatorami wydarzenia są: CityFit.pl oraz GymHero.eu

Summer Fit Fest
18.07.2019
Godzina 10:00 - 22:00