Funkcjonalne bieżnie, które pomogą ci poprawić kondycję w zaciszu domowym

Chcesz popracować nad kondycją, ale nie po drodze ci na siłownię? Zaopatrz się w sprzęt, który pomoże ci uzyskać pożądaną sylwetkę w zaciszu domowym! Funkcjonalna bieżna to niezbędnik dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Sprawdź!

Wybór bieżni to wcale nie jest taka prosta sprawa. Sprzęt ma wiele parametrów, na które koniecznie musisz zwrócić uwagę! Jednym z nich jest maksymalne obciążenie, a także szybkość bieżni. Nawet, jeśli teraz biegasz powoli to z czasem, kiedy nabierzesz kondycji możesz pokonywać coraz dłuższe dystanse i to o wiele szybciej, dlatego warto zawsze wybrać wyższe parametry. Może będzie to dla ciebie również motywacja w dojściu do celu? Bardzo ważne są także gabaryty, bo przecież nie jest to jedyny sprzęt w twoim domu. Na szczęście większość bieżni można bez problemu złożyć, dlatego nie powinna ci w żaden sposób zawadzać.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Fajną, dosyć ważną funkcją jest możliwość ustawienia taśmy pod kątem, co pozwoli ci na zwiększenie poziomu trudności ćwiczeń. Dzięki tej funkcji doskonale przygotujesz się na bieg zarówno na pagórkowatym, jak i płaskim terenie. Niektóre bieżnie dają możliwość wprowadzanie konkretnych programów treningowych, na przykład  określonej liczby kilometrów do pokonania lub spalenia danej liczby kalorii. Monitorowanie postępów w ten sposób pozwoli ci na jeszcze szybsze uzyskanie wymarzonej sylwetki. Na bieżni możesz również kontrolować tętno - czujniki są zazwyczaj zamontowane w uchwytach.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Bieżnia to ten rodzaj sprzętu, na który trzeba przeznaczyć niemałą kwotę. Wszystko zależy od tego z jakimi funkcjami i parametrami ją wybierzesz. Najprostsze modele kosztują zazwyczaj 800 zł. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej zaawansowanego sprzętu z mnóstwem funkcji, możesz przygotować się na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej bieżni idealnych domowych ćwiczeń znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.