Najlepsza playlista do biegania. Ta muzyka doda Ci energii

Nie znam osoby, która chociaż raz w swoim życiu nie poszłaby pobiegać. Teraz, kiedy w ruch weszły postanowienia i niektórzy zaczynają już szykować formę, jogging uprawia coraz więcej osób.

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Nie dla wszystkich jednak bieganie jest przyjemne. Są osoby, które kochają biegać i takie, które tego wręcz nienawidzą. Jednak większość z nas chcąc schudnąć i poprawić kondycje decyduje się właśnie na tę formę aktywności. Motywacji w trakcie biegu może dodać nam muzyka, która napędza do działania i dodaje energii. Jaką muzykę najlepiej wybrać? Oto nasza playlista:

1. Hip- hop

Hip-hop potrafi podnieść ciśnienie i dać powera. Polecane przez nas piosenki:

Eminem - większość jego kawałku jest pełna energii. Zazwyczaj piosenki są dynamiczne i mocne w odbiorze. Koniecznie odpal Eminema, kiedy czujesz w trakcie biegu, że opadasz z sił. 

Zobacz:  Chcesz biegać, ale szybko się męczysz? Mamy rozwiązanie

 

Paluch - polski raper o mocnym głosie. Swoimi tekstami motywuje do "lepszego życia", dlatego Ciebie zmotywuje do szybszego biegu i osiągania lepszych wyników.

 

Die Antwoord - ma swoich wielkich fanów i antyfanów. Jednak jedno trzeba przyznac - muzyka jest mocna ich dźwięki w słuchawkach wybijają prawdziwie szybkie tempo biegu

 

JWP - Bądź mistrzem

Tekst tej piosenki był dla mnie motywacją przed zawodami z Taekwondo. A od niedawna towarzyszy mi na początku mojego treningu biegowego. 

Zobacz:  Halle Berry pokazała wojownicze ruchy! Tak wygląda jej zabójczy trening

 

2. Pop

Popowe, stare, kultowe kawałki zawsze wprawiają w dobry nastrój i potrafią rozpogodzić. Dlatego przedstawiamy Wam nasze propozycje:

Madonna - królowa popu nie pozwala się nudzić przy swoich kawałkach. Słuchawki w uszy i do biegu, gotowi, start!

 

Britney Spears - skoro mową o Madonnie, to nie mogło zabraknąć również Britney. 

 

Bomfunk MC's i stary, dobry hit "Freestyler". Biegasz dla zabawy? To odpalaj kawałek biegnij w rytm muzyki i nie przejmuj się wynikami!

 

3. Rock

Tutaj nie mogłabym zapomnieć o kultowych kawałkach, które chyba wszystkich potrafią zmotywować do działania i wprawić w ruch.

 
 
 

Zobacz:  Jak zacząć biegać? Plan treningowy, dzięki któremu bieganie stanie się dla ciebie proste

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.