Poczuj się jak w drugiej skórze! Najlepsze biustonosze sportowe na trening

Komfort w czasie treningu to postawa, dlatego pamiętaj, żeby wybrać biustonosz sportowy, który będzie niczym druga skóra! Oto modele, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania. Sprawdź!

Czarne

Wbijające się fiszbiny i niewygodne zapięcia dają ci się we znaki? Sięgnij po bardzo wygodną alternatywę – lekki biustonosz sportowy! Jeśli uda ci się wybrać odpowiedni model, zapewniamy cię, że nie będziesz chciała się z nim rozstać. I o to chodzi! Biustonosz sportowy równie dobrze sprawdzi się na co dzień. Zrób sobie chociaż dzień oddechu i zrezygnuj z tradycyjnego stanika - poczujesz różnicę! Sprawdź nasze propozycje i wybierz biustonosz idealny dla siebie!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Kolorowe

Na rynku dostępnych jest naprawdę mnóstwo najróżniejszych modeli biustonoszy sportowych, jednak nie każdy z nich nadaje się na trening. Pamiętaj, że dobry stanik musi być jak twoja druga skóra, zanim więc pochopnie coś wybierzesz, sprawdź, na co musisz zwrócić uwagę. Przede wszystkim upewnij się, że pas dobrze przylega do ciała i trzyma się na miejscu. Jeśli unosi się, kiedy podniesiesz ręce lub podskoczysz, nie bierz takiego modelu pod uwagę. Pamiętaj również, że biustonosz nie może być zbyt ciasny - swoboda oddychania w czasie treningu jest najważniejsza.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Pastelowe

Biustonosze sportowe mają dwa podstawowe fasony: z fiszbinami i a’la top. Jeśli wybierasz ten pierwszy, zwróć uwagę, czy nic cię nie uwiera, a biust w całości mieści się w miseczce. Jeśli cokolwiek powoduje dyskomfort, biustonosz jest prawdopodobnie za mały. Jeśli chodzi o ramiączka, najlepsze są szerokie i miękkie, ponieważ nie wbijają się w ramiona i plecy. Fajnym rozwiązaniem jest możliwość ułożenia ramiączek na krzyż. Pamiętaj, że w modelu z fiszbinami możesz je z łatwością regulować.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej wygodnych biustonoszy sportowych znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.