Pokazała metamorfozę pośladków. Poleca robienie tych ćwiczeń i jedzenie węglowodanów

Madalin Giorgetta jest trenerką personalną, a jej ciało wygląda rewelacyjnie. Jednak nie zawsze tak było! Dziewczyna pokazała swoją metamorfozę pośladków i powiedziała, co dokładnie robić, by były krągłe i jędrne.

Madalin Giorgetaa śledzi na Instagramie ponad 850 tysięcy fanów. Dziewczyna motywuje i inspiruje sobą inne kobiety, ale sama wcześniej też musiała przejść pewną drogę, by tak wyglądać. Często pokazuje swoje metamorfozy, zdradza też ćwiczenia i pokazuje, co dokładnie je. 

Zobacz: 5 sposobów na to, by wygrzebać się spod kołdry i nie stracić formy. Zrobisz to bez wysiłku

 

Co konkretnie zrobiła, że kształ jej pupy tak bardzo się zmienił? Oto jej poprady:

1. Bądź cierpliwa 

Zmiana nie nastąpi w ciągu jednego dnia. Potrzebujesz czasu, żeby pojawiły się efekty. Cierpliwość, wytrwałość i determinacja są niezbędne, by osiągnać cel. 

 

2. Monitoruj efekty

Trenerka zaleca, aby wykonywać zdjęcia. Fotografuj się w lustrze w bieliźnie lub kostiumie kąpielowym raz w tygodniu, a kiedy tylko stracisz motywację wróć do tych zdjęć i porównaj siebie sprzed kilku tygodni lub miesięcy.

 

3. Jedz dużo!

Jeśli trenujesz dużo, to musisz też dużo jeść! Zdrowe odżywianie nie oznacza głodowania. Tłuszcze, białka i węglowodany - wszystkie te makroskładniki powinny znaleźć się w twojej diecie każdego dnia. Zbilansowana dieta jest podstawą. 

Zobacz: Horoskop fitness - zobacz, jaka aktywność pasuje do twojego znaku

 

4. Wykonuj ćwiczenia na pupę i wcale nie przysiady!

Trenuj siłowo i urozmaicaj swoje ćwiczenia. Nie tylko przysiady wzmacniają pośladki. Zobacz, jakie ćwiczenia proponuje trenerka: 

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.