3 funkcjonalne gadżety, które pomogą ci cieszyć się fit sylwetką!

Każda miłośniczka aktywności fizycznej dobrze wie, że ćwiczenia to tylko połowa sukcesu w walce o szczupłą sylwetkę. Równie ważne jest także odpowiednie odżywianie, które znacząco wpływa na nie tylko na naszą formę, ale również na samopoczucie. Zobaczcie 3 gadżety, które poprawią wasze żywieniowe nawyki i pomogą wam cieszyć się fit sylwetką!

Waga elektroniczna

Posiłki składające się z pełnowartościowych produktów oraz odpowiedni bilans kaloryczny to coś, o co powinna zadbać każda kobieta starająca się utrzymać fit sylwetkę. Jedną z rzeczy, która pozwoli ci na skuteczne kontrolowanie dziennego spożycia kalorii jest nowoczesna waga kuchenna. Elektroniczny model wyposażony w funkcję tarowania pomoże ci szybko odmierzyć odpowiednie proporcje, ułatwiając przygotowanie każdego posiłku.

Waga elektronicznaWaga elektroniczna fot. Materiały partnera

Lunchbox

Ważne jest, byśmy wybierając się na trening, do pracy czy na uczelnię zawsze miały przy sobie zdrowy posiłek przygotowany w domu, który pozwoli nam na ograniczenie jedzenia spożywanego na mieście. W tym wypadku znakomicie sprawdzi się funkcjonalny lunchbox. Pojemniki z serii Anny Lewandowskiej wyposażone w różne przegródki oraz szczelne zamknięcia pozwolą na higieniczne i proste przewożenie żywności. Lunchboxy o różnej pojemności i kształcie znakomicie sprawdzą się w każdej sytuacji.

Lunchboxy by AnnLunchboxy by Ann fot. Materiały partnera

Butelka na wodę

Prowadząc aktywny tryb życia nie możemy zapomnieć o spożywaniu odpowiedniej ilości wody. By jednak nie kupować wciąż na nowo plastikowych butelek, które nie dość, że nadwyrężają nasz finanse, to jeszcze negatywnie wpływają na środowisko, warto wyposażyć się w poręczny, filtrujący model. Butelka z filtrem skutecznie usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej, likwidując związane z nią nieprzyjemne doznania smakowe. 

Butelki na wodę z filtremButelki na wodę z filtrem fot. Materiały partnerów

Zobacz także funkcjonalne opaski fitness monitorujące całodobową aktywność!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.